Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék 14 soros, csatos...

Hol tudnék 14 soros, csatos acélbetétes bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Ciánkáli érdekelne de akárhol kerestem sehol nem találtam még 14sorosat csak 20sorosat ami csatos is.

2014. júl. 15. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam Steel-en meg New Rock-on kívül csatos bakancsot, és Steel-ből is csak 20 sorosat láttam, ami csatos is.
2014. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezzel a kettővel én is találkoztam már de a New Rock az kicsit drága meg másabb, a Steel pedig alapból felejtős sok ismerősömnek volt de nem bírja sokáig meg nem is igazán tetszik annyira. Én se tudtam hogy van 14soros, csatos de mikor megláttam egyből beleszerettem. Konkrétan erre gondoltam [link]
2014. júl. 15. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Húúú, hát nem rossz, tényleg... Sajnos még sehol nem láttam ilyet :( Ha mégis találsz valahol, okvetlenül írj! :D
2014. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írni fogok :D

Találtam egyett használtan ami nem is lenne baj mert jó állapotban van csak 40-es. Az én 37-es lábamra szerintem picit nagy lenne :D :|

2014. júl. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!