Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reserved üzletben vásárolt...

Reserved üzletben vásárolt cipőkkel kapcsolatban van véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ott egy elég magas telitalpú cipőt, 12.000 Ft, de nem tudom érhet-e ennyit, kényelmes-e, mert még sosem vásároltam cipőt Reserved üzletben.


+ Milyen garancia, jótállás van a Reservedben a cipőkre?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2014. júl. 15. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de még valakinek hasznos lehet a válasz..

Én egy bőr bokacsizmát vettem ott, amire nagyon vigyáztam, ahogy mindig is szoktam a cipőimre, de erre különösképpen. Eredeti ára 20.000 Ft lett volna, én akciósan vettem. Fél év garancia van a cipőkre. Na ez a cipő fél év után kb 3 nappal esett szét.. a talpa kettévált a sarkánál. Egy cipész megragasztotta, de azt mondta, hogy ez nem lesz tartós és a teljes talpat cserélni kéne (többe került volna, mint amit a cipőért fizettem). A ragasztás tényleg nem volt tartós, de nem sokkal később a sarkat fogó rész is darabokra tört. Ennyit érnek. Semmit. Ez az egy tapasztalatom van egyébként. Annyira nem sír a szám, mert 6500 volt akciósan, de valaki kiadott ezért 20 ezret is.

2015. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2 év kellékszavatosság van minden termékükre, blokkal vissza tudod vinni ha szétjön. Amúgy nekem egy bőrcipőm másfél évet bírt, netről rendeltem, így a GLS ingyen elvitte tőlem. 3 napon belül visszakaptam az árát. Teljesen korrekt cég.
2020. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!