Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 27-30 fokban farmer hosszún...

Ha 27-30 fokban farmer hosszúnadrágot veszek fel az gáz?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, fázni nem fogsz:D
2014. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, én is szoktam:)
2014. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak égő - szó szerint! Miért akarsz hosszú nadrágot, ráadásul farmert felvenni ilyen melegben?
2014. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem zavar.
2014. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz , csak én nem tudom felfogni , hogy tudtok hosszú gatyába lenni? én 24-25 fokban megsülök és szánom bánom hogy hosszúgatyát vettem fel. persze ez attól függ hogy dolgozol e , mer ott lehet elvárás , és hogy hány éves vagy. Vagy talán nem szereted a lábaid , de ha ezek közül egyik sem , valamit fiatal vagy , akkor se gáz ha hosszú gatyát hordasz ha neked úgy jó , csak sztem értelmetlen és számomra kényelmetlen lenne.
2014. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok. Utálom a lábaim ez igaz. De a fő gond az, hogy nincs más:P Nincs egyetlen egy rövidgatyám se,nyári ruhám se. Tudom ez is gáz, szeretnék venni, de ahhoz valamiben be kell mennem a városba!:D Ja és még nyári szandálom/papucsom sincs. Csak zárt cipőm:) Azt is vennék, de ugye be kell menni valamiben...:D
2014. júl. 16. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
A Mikulastol koltoztel ide? :-D
2014. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bemész hosszú gatyába zárt cipőbe , majd megveszed hazamész , és következőleg már nem abba kell bemenned. De ha ezt nem léped meg akkor egész nyáron meg fogsz sülni , valamint jövőre is , mert télen amikor hossz gatyába vagy nem fogsz rövid gatyát találni.. legalábbis nincs rá sok esély. Amúgy meg körbenézek az utcán és a fele nép abba van.. Simán bemehetsz most is hosszú gatyába mindenhová , csak te érzed úgy hogy megnéznek. Pik- pak megvan aztán már villoghatsz is az új cuccaidba :D
2014. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából orvoshoz kell mennem, oda amúgy sem biztos hogy jó lenne egy nyári ruha, de utána gondoltam hogy elmegyek bevásárolni. Szóval tényleg csak egy alkalmat kellene kibírni. Hát biztos úgy fogom érezni mindenki engem néz:D Amúgy azért nincsenek cuccaim, mert a tavalyiakat nagyon elhasználtam és igénytelenül néznék ki bennük, a legtöbbet ki is dobtam, meg van ami már nem jó rám.
2014. júl. 17. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Na akkor sok sikert. :D
2014. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!