Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bőrlatex naci az unisex?

A bőrlatex naci az unisex?

Figyelt kérdés
Elég gyakran látok sportos férfiakon is és bicikliseken, én is biciklizek de utcán rövidnadrággal is szívesen hordanám, mert tetszik.

2014. júl. 17. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
neeeeeeeeem
2014. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem

a biciklisek tényleg szoktak ilyen szűk biciklisnadrágot hordani, de az nem latex és utcára ők se veszik fel

főleg nem rövidnadrággal

2014. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem miért nem ajánljátok, azt írtad, hogy utcán nem hordanak. Hát én kiránduló turistákat is láttam már utcán sétálva és nem nevették ki, én sem. Vagy kocogó férfiakon is láttam városba, aki sétálgatott is vagy boltba is láttam már nem 1x vásárolni ilyen biciklist, én sem néztem rá furán. Akkor miért fura egy átlagos fiún, férfin, mondjuk persze nem mackós, izmos testalkatún. És rövidnadrággal illik utcán hordani, ezt divatszakemberek leírták.
2014. júl. 17. 13:51
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek írtad le a kérdést, ha jobban tudod a választ a többieknél? tényleg nem értem, ezeket a kérdezőket.
2014. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem unisex, a biciklisek meg nem latexet hordanak.
2014. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát azért kérdezem, mint írtam, hogy látni utcán is sportolókon, akkor ha sportoláshoz nem ciki, akkor csak úgy miért az? Szóval nem tudom konkrétan, hogy unisex e, csak fura, ha sportoláshoz nem ciki hordani, akkor ha nekem vagy más férfinek, akkor miért olyan nagy dolog, ha felveszem?

Egyébként már régóta akarok néha hordani, mert tetszene magamon is, nem csak a nőkön, de sehol sem tudok venni dísz nélkülit.

És igen bőr anyagúakat hordanak, vagy mint a fürdő ruha, ami hasonló,most a nevén lehet vitatkozni, hogy soort,latex,legins de nem textil anyagúak az biztos.

2014. júl. 17. 15:02
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Megtanulhattad volna mar kebves kerdezo, hogy csak ebben az orszagban nem szabad a fiuknak noi, noies ruhat hordani de a csajoknak mindent szabad!

Tehat ha egy nonek tetszik egy ferfi ruhadarab akkor nekik szive joguk uniszexe nyilvanitani, de minket ez a privilegium nem illet meg!

Egyebkent szharjal mindenki velemenyere, ha neked kenyelmes valami, sajatitsd ki ahogyan a csajok szoktak.

Nekem is van barmelyik sportbolba lehet kapni, futashoz, bringazashoz, turazashoz nagyon kenyelmes en is barhova felveszem

2014. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsod, akkor ezek szerint Te szoktad hordani, szerintem is ha tetszik, akkor miért ne hordhatnám? Én ruházati boltokban néztem és ahol ilyen dolgokat árulnak, de nem lehet már kapni, mert nem divat már. Sportszer boltba majd megnézem, kíváncsi leszek, hogy kapok e. Te hogy szoktad hordani? És tényleg furcsa a mai világban,hogy ennyire komolyan veszik az emberek a ruházatot, nem akarok nőiesen öltözni, de a férfiaknak is megtetszenek női holmik, amiket szívesen hordanának, mint ez is, csak nem merik,mert nagyon elítélőek az emberek ha valaki el akar térni a megszokottól. Persze a melegséget, a szexuális devianciát azt kötelező tolerálni, elfogadni.
2014. júl. 17. 16:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Futashoz, biciklizeshez, erdojarashoz szoktam felvenni, testhez allo poloval! Spotboltokban a futas felszereles osztalyon keresd, de mint irtam azon legyen a hangsuly, hogy nem masnak, magadnak oltozol!

En ugy elek, hogy teszek az emberekre ugy ahogy a velemenyukre egyaranyt.

2014. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Valóban az a fontos, hogy jól érezzem magam és ha ilyenbe érzem jól magam akkor nem szabad más véleményűekre hallgatni, csak kicsit zavarba ejtő ha megbámulnak és rólam pletykálnak mert felvállalom ami tetszik.

[link]

2014. aug. 17. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!