Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc boltotok az...

Melyik a kedvenc boltotok az alábbiak közül, és miért?

Figyelt kérdés
(Ha van olyan kedvenc boltotok amelyiket nem írtam bele írjàtok le:) c&a, h&m, tally weijl, reserved, new yorker, deichmann, humanic,
2014. júl. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
H&M és Reserved, mert letisztult darabjaik vannak. A Mango-t is szeretem ugyanez miatt.
2014. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A new yorker mert ott mindig talalok jo ruhákat de a takkot is szeretem
2014. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül a H&M, mert sokféle cucc van, olcsóbb és drágább is, elég tágasak a fülkék, és épp elegendő a fény, nem szól olyan agresszívan a zene, kedvesek a biztonsági őrök és egy dolgozó sem mászik bele az ember fejébe. A Camaieut is szeretem, gyakran vannak akciók, jó minőségűek, anyagúak a ruhák, kedvesek az eladók. Cipőboltok közül egyet se tudok kiemelni, mert vagy gagyi, vagy nem tudom megfizetni.
2014. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem a bershka :)

azok közül amiket felsoroltál, mindegyiket ismerem, kivéve a reserved-be nem voltam még soha, de az internetes oldalukat nézegettem, és azok alapján nagyon tetszik. ez tetszik a legjobban a többi közül. de ha ezt nem számítom, akkor talán a h&m-t mondanám

2014. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

c&a: szerintem évekkel ezelőtt sokkal jobb cuccok voltak, de ma már elég öregesek. a legtöbb ruha szerintem túl van árazva és eléggé nagy a méretezése a többi bolthoz képest, mindig s-es vagy xs-es jó onnan rám, pedig nem vagyok vékony. néha ki lehet fogni pár jó ruhát, de a legtöbb nem tetszik. viszont a melltartói jók, sokat vettem ott és van, ami már évekóta meg van nekem és még bírja. a kiegészítők is többnyire tetszenek és néha a gyerekosztályon is szoktam jó cuccokat találni.

h&m: ez a kedvenc boltom. mindig találok olyan ruhát, ami tökéletes méretben és fazonban, szeretem, hogy a ruhák letisztultak, nem giccsesek és mindenből van fekete. sok ruhám van innen. a baj néha az árakkal van, de leárazásokon nagyon jó darabokat ki lehet fogni. a fehérneműk is szépek. másoknak a minőségével van bajuk, de nekem ezzel sincs kifogásom még semmi nem ment tönkre, fakult, vagy bolyhosodott ki, amit ott vettem.

tally weijl: nem szeretem, mert túl csicsásak ott a ruhák, néha vannak csinos darabok, de meg kérik az árát. reserved: nem ismerem

new yorker: régebben ez a bolt is jobb volt. a legtöbb ruha nekem túl csicsás, vagy máshol megkapom olcsóbban. innen sok ruhám van, de régebben vettem őket. a minősége nem a legjobb, a kiegészítők sem jönnek be annyira. deichmann: nem szeretem, nem túl jó a cipők minősége

humanic: ez jobb mint az előző cipő bolt, de a legtöbb szép cipő nagyon drága, minőségre változó melyik milyen

2014. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
c&a h&m és a reserved,mert itt mindig találok magamnak ruhákat.
2014. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én felsőket főleg a new yorkerből veszek, nadrágot pedig leginkább a tally weijlből vásárolok.
2014. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
H&M esetleg még a Reservedben vásároltam egyszer, a többi undorító. DKNY, Mango, Zara, Topshop.
2014. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!