Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért szeretik a leopárd...

Laci911 kérdése:

A nők miért szeretik a leopárd mintát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Utálom, ahogy a többi állatmintát is, c.gányos, közönséges, gusztustalan. Nem mellesleg elvből is gyűlölöm, mert állatvédő vagyok.


Szerintem vadmacskának képzelik magukat tőle, azért hordják...

2014. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ehh,azért annyira nem szörnyű.Nem cigányos,ha valaki tudja megfelelően párosítani,sőt.

Amúgy meg én is állatvédő vagyok,imádom a nagymacskákat is,viszont attól még hogy egy ruhadarabon az a minta van,nem jelenti azt is egyben,hogy azért egy állatnak kellett meghalnia.

Aki bundát vesz,az meg vessen magára.Undorító.

És mindezt mondom úgy,hogy én se szoktam nagyon leopárdmintát hordani. :)

2014. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
pff... cigányos? komolyan mintha csak Magyarországon hordanának ilyen állatmintát. Ha mondjuk felveszi egy amerikai vagy egy svéd, biztos nem az ugrik be nekik előszőr, hogy cigányos. tényleg vannak ízléstelen darabok, de vannak igényesek/szépek is, amit ha megfelelő ruhákkal kombinálnak jól tud kinézni... (egyébként nem hordok leopárdmintás cuccokat)
2014. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Én sosem vennék fel leopárdmintást ruhát.. Am szerintem a lányok közül se sokan díjazzák ezt a mintát, inkább az idősebb korosztályon látom.

16/l

2014. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg bizony felveszem. Nekem csak az nem tetszik, amelyik a természettől eltérő színű, és a pöttyök mellett mondjuk még egy fej is vagy ilyesmi van rajta, csillogós, strasszos, stb..:D De amúgy szeretem pedig... Vannak gusztustalanul giccses darabok + aki nem tudja hordani, én szerintem tudom, és messze nem vagyok cigányos és ízléstelen. (Szerintem)

Például, szerintem ezek undorítóak:

[link]

[link]

Viszont így tetszik:

[link]

[link]


Szerintem letisztult dolgokkal kombinálva, és ha nem túl hivalkodó, semmi gond nincs vele, és van aki tényleg tudja viselni is.

2014. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én speciel utálom, ahogy a többi állatmintát is.
2014. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismered Dancso Pétert? Neki van a megruháztak videója , ott kiderül a kérdésedre a válasz ;)
2014. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs leopard ruhám, csak egy leopard takaróm van.

Nem tudom mért tetszett, de valamiért meg kellett vennem :D

2014. júl. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. es meg sokan masok, nem tudom, hogy miert gondoljak ezen az oldalon nagyon sokan azt, hogy az allatmintas top, ruha valoban az allatok borebol van. Olyan rondan csinalnak egyesek, konyorgom egy atlagember hogy a turoba engedhetne meg maganak, hogy eredeti allatboros cuccokban jarjoN?!

AMugy meg pont olyan mint a leopard, mint egy tobbsziru ruha, csak a stilusa leopardmintas.

Nekem semmi bajom a leopardmintaval, ha megtetszik valami, ami ilyen mintaju, megveszem.

AMugy meg megjegyeznem, hogy en rengeteg pasit is ismerek, akik azt mondtak, hogy XY csajon milyen jol all a leopardmintas ruha.

21L

2014. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Jajistenem... Nyilván van annyi eszem magamtól is, hogy tudom azt, hogy egy nejlon vagy egy pamut ruhadarab nem állatból van. Attól még egyből az állatokra asszociálok, és ugyanúgy undorodom az állatmintás ruháktól, mint az igazi szőrméktől.

2014. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!