Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi tetszik a Nike Air...

Nektek mi tetszik a Nike Air Max-ban?

Figyelt kérdés
Nem értem, mostanában mindenki ilyet hord. Lányok felvesznek egy szinte kisestélyihez is ilyet. Persze biztos kényelmes lehet azt elismerem. De ezen kívül mi van benne?

2014. júl. 18. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ez a "menő". Szerinted miért szaladgál minden tizenéves lány ilyen piaci szarban?:)
2014. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát..az igaz :D
2014. júl. 18. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is randa, de majd kimegy a divatból.
2014. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem alapból tetszenek, de csak sportolni veszem fel és nem a neon színûeket . Szerintem elég ízléstelen tud lenni ha nem sportos a többi ruhadarab a lányokon. Tényleg mindenhez ezt veszik fel. Nem tudom mi jó van abban, hogy klónokat csinálnak magukból az emberek. Vasalt hosszú haj, rajzolt szemöldök plussz a Nike cipôk és még sorolhatnám
2014. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi...
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Több, mint 20 éve van Airmax, de jövőre már biztosan nem lesz divat... :D "Mindenkin ez van"-Mindenkin 40ezres cipő van?:) ugyan. 90%-ukon hamisítvány van, mert aki 40 ezret ad egy cipőért, az idézem: "hülye, beképzelt, sznob". De azért kell az "Airmax", mert "menő". Nos, ha ott élnétek Ti is, ahol én, akkor meglepődnétek. 10 emberből 6-nak van Airmax-e, ez olyan megszokott itt, minthogy mosod a fogad. És hordják még nyári ruhával is. Miért? Kit érdekel? :D Hogy a kérdésre is válaszoljak: Az tetszik benne, hogy szép, tartós, kényelmes. A streetwear stílushoz, amit képviselek, kiváló.
2014. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló teljes mėrtėkben igazad van !;)))
2014. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

nekem eredeti van. van meg emellet lacoste, vans, devergo, retro es converse cipom is, szoval szinten markasak. ezt azert irtam le, hogy el tudjam mondani mi tetszik benne. szoval. tetszik, hogy kenyelmesebb, mint az elobb felsoroltak, jol nez ki, jol all majdnem mindenhez, ellentetben az elozokkel, jobb az anyaghasznalata, tartosabb, jobban kidolgozott, tetszik magamon, jol all, illik a stilusomhoz, barmilyen ruhammal fel tudom venni. viszont, ha valakinek nem a stilusa, csak divatbol hordja, vagy hamisitvany, az gaz, es valoban hulyen nez ki, nem csak a kisestelyihez.

15/l

2014. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!