Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Calvin Klein inget és...

Ha Calvin Klein inget és Levi's farmert hordok, valamilyen szintén márkás cipővel. Egy jó karórával. Az emberek szemében ez az összeállítás "átlagosnak" tűnik majd vagy láthatóan különbözni fog a kínai ruházattól?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. júl. 21. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hú, micsoda művészlélek lehetsz, ha ennyire foglalkoztatnak a külsőségek... : ))) Amúgy nekem nem tűnik fel, hogy ki milyen márkájú inget vagy nadrágot hord. Levi's cuccokban is lehet béna az összeállításod, kínai ruházatban is lehet átlagos, igényes.
2014. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Levi's farmer ha jól áll: nincs vele gond. Ing: ez szintén oké. Calvin Klein ide vagy oda, nem ez a lényeg. Álljon jól neked, igényes legyen, ez nem a márka függvénye. Cipőből milyen márkára gondolsz? Itt szintén nem ez a lényeg, legalábbis nekem nem.

A jó karóra az fontos, sokat hozzá tud tenni egy férfi öltözetéhez.

Nem kell márkab*zinak lenni. Többet számít az igényesség, az ápoltság, a jól összeválogatott ruhák.

2014. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Látszik a ruhákon az, ha nem kínais gagyik. Mindenképpen imponálóbb, ha kevesebb ruhád van, de azok minőségiek, mint az ha van egy szekrényre való kínai gagyid. Amit leírtál, nekem az számít normálisnak, mert én is adok magamra ennyire. Kapni fogod majd az észosztást, hogy piacos cuccokban is lehet valaki stílusos, de ez nem igaz. Egy Levi's farmer és egy kínais között messziről ordító különbségek vannak.

Az ing márkája kevésbé számít, a farmer, a cipő és az óra legyen minőségi darab elsősorban. Az inget kevesebben nézik.

2014. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, látszik. De ami nagyon fontos, hogy megfelelő legyen a méret, mindig, mindegy honnan van.

Amúgy nem mindenki szemében, van, aki nem annyira ért hozzá, de jól megválogatott elegáns cuccok, bőrcipő, egyértelműen azt sugallják, hogy jól megy.

2014. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és merrefelé tudtok olyan boltokat, ahol lemérik a méreteim és úgy választanak ruhadarabot/ruhadarabokat? egy cipőnél tudom a méretem, viszont egy ingnél, farmernél már "húzósabb". Budapesten a Westendbe vagy hasonló helyeken van ilyen lehetőség?
2014. júl. 22. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Talán a Roland divatháznál van ilyen.

Westendben: meg lehet érdeklődni a Griff Collection és a Kristóf szalon üzletekben.

Van egy ilyen olasz márka: La Camicia Uno. Gyönyörű ingeket gyárt, ha férfi lennék, tuti csak ilyenekben járnék!

2014. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Egy ingnek ha jó a szabása akkor kell, hogy legyen a méretedben. De ha mégse megfelelő valami ruhád, szabasd át. Nincs rosszabb látvány, mint mikor egy férfin a zakó szét van feszülve, hogy már meggyűrődik az anyag, de az ujja meg túl hosszú.

2014. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!