Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér csőnadrágot mikor...

Fehér csőnadrágot mikor szokás leginkább hordani? Illetve egy fekete magassarkúval párosítva milyen felsőt vennétek fel?

Figyelt kérdés
Ez a cipő: [link]
2014. júl. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a cipő ünneplő hatású, szerintem csiricsáré hatást kelt egy fehér farmerrel.

Esetleg egy fehér fölső fekete mintával:

[link]


De lehet fölülre már mindenképpen érdemes lenne feketét venned:

[link]


Esetleg még sötétkék vagy egy farmering is szóba jöhet. Valami lazábbat vennék hozzá mindenképpen, hogy ellensúlyozzam a fehér nadrág feltűnését:

[link]


[link]

2014. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehér csőnadrágot elég sok alkalommal hordhatsz, szerintem az anyagától függ, hogy milyen alkalomra való. Gondolom farmer vagy valamilyen sztreccses nadrágról lehet itt szó. Ez esetben jó munkába, iskolába, moziba, sétáláshoz, stb. A cipő szerintem is ünneplős, inkább egy egyszerű, bőr, díszítéstől mentes cipőt választanék a helyedben.

Ehhez az összeállításhoz pedig bármilyen felsőt felvehetsz. Lehet szűk vagy akár bő szabású is és a színe is mindegy, én még fehér felsővel is el bírnám képzelni. Lehet mintás is, nekem kifejezetten tetszene ez egy csíkos felsővel például.

2014. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként így szoktam hordani ezt a magassarkút, mert amúgy szerintem kicsit kislányos(nem a magasságára gondolok természetesen).

[link]

2014. júl. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!