Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra magassarkú?

Ballagásra magassarkú?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 8-os, és anyukámmal megbeszéltük, hogy mivel az évfolyamban az egyik legalacsonyabb vagyok, ballagásra lehet magassarkúm.Azt mondta nézelődjek már most, hogy minél több időm legyen megszokni.Ti milyen magasat ajánlotok? (a járásban már gyakorlott vagyok mivel a boltokban mindig próbálgatom a körömcipőket)

2014. júl. 24. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig még van 11 hónap, és a ballagás csak 1-1,5 óra.
2014. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8.-ban ne körömcipőn gondolkozz, hanem valami trottör sarkún.
2014. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pl. ezen a képsoron a 3. cipőt el tudnám képzelni rajtad

[link]

2014. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha egy kicsit magasabb, 7-8 centi, de a ballagáshoz mindenképp praktikusabb ha kicsit szélesebb a sarok (tehát nem tűsarkú). Ennél magasabb ebben a korban közönséges lenne.
2014. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ballagásra szerintem sokkal jobb a szandál mert az tartja a lábad és nem kell félned hogy kiesik a lábad belőle mint pl. a cipőből. Egy ilyen szerintem jó lenne,a sarka sem olyan magas. Amit az egyik hozzászóló mutatott azt felejtsd el! Nagyon csúnya,megbánnád ha olyat vennél fel. Sok képen rajtalesz ezért valami szépet vegyél fel :) sok sikert!

[link]

2014. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cipőből is van bokapántos, ha ez lenne a probléma.
2014. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én arra hívnám fel a kérdező figyelmét, hogy a cipőboltban pár lépést sétálni nem ugyanaz, mint utcán, lépcsőn viselni egy cipőt. Ballagáson lépcsőzni kell, hisz végigjárják a sulit, kellemetlen lenne ha leesnél a lépcsőn.

Szóval bármilyen magas/vastag az a sarok, vedd meg minél hamarabb, és az utcán is gyakorolj, és tanulj meg kapaszkodás nélkül is lépcsőzni benne.

2014. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!