Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora melltartó kell? mell...

Mekkora melltartó kell? mell 74 cm, mell alatt 66 cm.16/L

Figyelt kérdés
70/A-s melltartóm van de nagyon nagy. Mit csináljak csúna a póló allatt látszik, és piszkálnak is ezért, mikor csak toppot hordtam akkor meg hogy kilátszik a mellbimbód, akkor most mit kéne hordanom?
2014. júl. 24. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

66 cm -> 65

Kosár: amekkora nem áll el, és amiből nem bunnyan/ nem dudorodik ki.

2014. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e a 70/A-nál kisebb melltartó, ha van is, nem sok helyen. Vegyél sportmelltartót, abból van olyan vastagabb anyagú, amin nem üt át a mellbimbó. Kevésbé szép, mint a rendes melltartó, de nem áll el.
2014. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.70/A nál nem tudok kisebbet venni A-s a legkisebb de ez is eláll csúnyán.

2.az a baj hogy én még nem láttam spor melltartót a méretemben.

2014. júl. 24. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha kicsi az A akkor kereshetsz (ha találsz) AAt.

Ha nincs akkor topp. Abból nem kéne látszódnia. Ha látszik keress enyhén bélelt toppot. Autz hiszem kínaiban szokott lenni.

Hány éves vagy? Mondjuk ha olyan 12 akkor nem lepődok meg hogy csúfolnak mert melltartót hordassz.

23n

2014. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha eláll a kosár, az minden korban ciki.

Hordj ilyesmiket. A 2. 3.as alábélelt, abban tuti nem látszik át a mellbimbó.

[link]

[link]

2014. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2:

[link]

3:

[link]

2014. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok de írtam ! Nem azért csúfolnak mert melltartót hodok mert icipici a mellem és a póló beesik a melltartó és a mellem közé.
2014. júl. 24. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerekmelltartó van kisebb méretben is, próbálkozz azzal. Valamint létezik szivacsos top is, azon nem látszik át a mellbimbó és nem is lesz nagy. Olyat ne hordj ami nagy rád, az tényleg gázul néz ki.
2014. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekmelltartó van pl C&A-ben, de személy szerint nem tudom mekkora. M&S-t nézném még meg a helyedben szerintem ott van 65-s, esetleg bonprixt, vaterát.
2014. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A women's secretben nézd meg ott van egy top és melltartó közötti tini melltartó, ami vastagabb mint a top ezért nem átlátszó.
2014. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!