Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rolex Submarinerhez hasonló...

Rolex Submarinerhez hasonló órát ismer valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön ennek a Rolexnak a stílusa, de sajnos nincs rá több millió forintom. Van olyan óra (nem replika) ami hasonlít hozzá és max 70ezer? Eddig egyről tudok, a GANT Seabrookról, de mindenki azt mondja, hogy divat márka óráját nem szabad megvenni mert az rossz. én nem értek hozzá sajnos, sőt azt sem értem, hogy az miért rossz mert elvégre mit nem tud? rosszul méri az időt vagy mi? :D

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 27. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Invicta-nak ha jól tudom van egy Submariner dizájnú karórája. Itthon maximum rendelni tudsz. Gant szerintem javarészt a márkanév miatt kerül ennyibe. Egy pamutpulcsi 45e forint ennél a cégnél, nincs benne nagy hűhó. Replikát jól teszed, hogy nem veszel. Azzal csak saját magadat vágod át.

Néztem még külföldi oldalon régi Rolexeket, de szvsz 800k a legolcsóbb.

Mondom, az Invicta nem rossz. Orex-nek is van hasonló modellje, most jut eszembe. Itthon ezt tudsz venni, Móricz tájékán van valahol bolt.

Mocsok IceWatch meg olyan bután nyúlta le a design-t, érted ilyen szilikon szemétbe van beleültetve.

2015. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az Invicta egy túlárazott szemét, kerüld el.
2015. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! majd körbe nézek még, hátha meglátom valahol az álom órámat :)
2015. febr. 8. 11:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmivel se rosszabb egy Gant-tól. Police szintet üt meg. Itt most az ár és a kinézet a főszempont. Ha egyszer ilyesmire vágyik a kérdező, hiába ajánlunk neki Doxa-t vagy bármi mást...
2015. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De mi a fenéért nem vesz egy Steinhart-ot? Zafírüveg, svájci automata szerkezet, nagyon durván minőségi óratok és szíj.. 130ezer újonnan, használtan olcsóbb, bár ritka.
2015. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Megértem a kérdezőt, vágyik erre a design-re, de abszolút Rolex koppintás mind. Vigasztalódhatsz a svájci szerkezettel...
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy Rolex koppintás, de pont ezért nem olyan órát akarok ami gagyi kínai, de Rolex van ráírva, hanem valami más márkát ami hasonlít rá. mert sajnos még nincs pénzem egy eredeti Rolexre. egyébként az óra se lenne feltétlen fontos (21éves vagyok és még 1 órám se volt) csak tetszenek a szép órák és ha veszek már olyat veszek ami tetszik és egyelőre ez a dizájn jön be :)
2015. febr. 13. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!