Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya hétköznapra? 15/L

Szoknya hétköznapra? 15/L

Figyelt kérdés

Szeretnék szoknyát hordani, viszont még egyetlen egy kortársamat sem láttam szoknyában sima utcai viseletként.

Szerintetek mit tegyek? Tudom, hogy azt kéne hordanom amiben jól érzem magam stb..:)


2014. júl. 27. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Mert Budapesten elég nehéz nem látni korodbeli lányt nem szoknyában :)

Egyébként meg nagyban a testalkatodtól függ, hogy milyen szoknyát hordj.

2014. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok és alacsony..:)
2014. júl. 27. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hordj szoknyát nyugodtan , sok lányt látok szoknyában/ruhában erre felé is , néha én is hordok ilyesmiket , pedig világ életemben (hosszú)nadrág párti voltam.:) (15/L)
2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyként magasderekú szoknyák jól állnak, max. térd felettig érőt válassz minden fazonból; az épp térd felettig érő szoknya általában jobb magassarkúval. Miniszoknya alacsonyabbaknak jobb, de azzal is vigyázz, nehogy kilógjon mindened :D
2014. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol laksz, de felénk szinte minden tinilány szoknyában járkál, meg rövidgatyában.
2014. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hol élsz te? itt Pesten kb mindenki abban járkál. Amúgy ha nálatok nem, merj más lenni, mint a többiek.
2014. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap látok 15 év körüli lányokat szoknyában :D nyugodtan vegyél föl szoknyát.
2014. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!