Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire igaz az hogy a...

Mennyire igaz az hogy a komoly emberekhez nem illik a rövidnadrág? Vagy akinek olyan foglalkozása van?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már hogy a rövidnadrág olyan "egyszerű" tehát pl. értelmiségiek nem igazán viselik. Ez igaz vagy ez csak ilyen "sznob" dolog?
2014. júl. 28. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván az üzleti életben nem viselhetsz rövidnadrágot, tárgyalásra, egy vállalathoz nem sétálhatsz be rövidnadrágban. Van öltözködési etikett. De magánéletben nyilván lehet rövidnacizni. :D
2014. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Hat van benne nemi igazsag!

Tulajdonkeppen en sem szeretem, mert olyan pucernak erzem benne magamat, es valoban kicsit mokas viselet.

Amugy peldaerteku ha bemesz egy hivatalba vagy hasonlo helyre senkit sem latsz abban...

2014. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon is igaz..odanézz, Bill gates éppen rövidnadrágban van:

[link]


Nem is tekintjük komoly üzletembernek.


Orbán Vitya is komolytalan emberke (Na jó,ő más miatt)

[link]

2014. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne mondjal negativumokat Viktorrol, ha mar raszavasztal!
2014. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%
szavasz?
2014. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
szevasz
2014. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Rövidnadrágot és sportcipőt csak az a férfi viseljen, amelyik

A -épp edzeni indul

B -tornatanár

C -unatkozó milliomos


Minden más esetben csak esetlen lúzerek hordják.

2014. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szeretnél egyszer egy olyan esetlen lúzer lenni mint Bill Gécc :)
2014. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez hülyeség. Nyilván van olyan helyzet, ahová nem való (tárgyalás, konferencia, színház), de hétköznap simán.

Gondolom egy egyetemi tanár már értelmiségnek számít: nekem van olyan tanárom, nem is egy, aki nyáron rövidnadrágban jött be órára és nem csak a fiatalok közt, hanem egy 50 éves is hordja, aki egyébként felfogásban és stílusban full régimódi.

2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nyilván vannak munkahelyek ahova nem lehet fölvenni, de amúgy hétköznapokon szerintem mindenki hordja. Kivéve persze ami annyira rövid, hogy már az ember fél feneke kint van belőle, na az tényleg nem vall nagy intelligencia szintre.
2014. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!