Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy nő tanga fürdőalsó...

Ciki ha egy nő tanga fürdőalsóban strandol?

Figyelt kérdés

nemrég kaptam egy fekete bikinit ami nagyon tetszik de még nem mertem felvenni mert az alsója tanga,nagyon kevés nőn láttam tanga fürdörucit szerintetek?!

24/L



2014. júl. 30. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Eleve elég r-bancos, de ha netán nincs tökéletes és vékony alakod, akkor mindenképpen jobb, ha lemondasz róla
2014. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Lehet venni pl tescoban vagy más boltban külön fürdőruha alsót, egy csomó feketét láttam mostanában, amik nem tangák. 2-3 ezer forintokról beszélünk, miért nem veszel egy alsót? meg lenne oldva a probléma
2014. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudtok ujat mutatni, mert mar megszoktuk toletek a kozonseges oltozkodest...
2014. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 intrepid ***** válasza:
83%
Ha felveszed strandra, ne csodálkozzál azon, ha sok ajánlatot kapsz. Érdekes, évekig jártam nudi strandra, ott nem volt ebből probléma, de egy kihívó fürdőruha elég figyelemfelhívó.
2014. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ciki, legalábbis a normál strandokon. Túl sokat mutat, strandra meg nem magamutogatni járnak az emberek, hanem szórakozni, sokakat zavarnál ezzel. Van olyan strand is ahol a szabályzatban benne van hogy tilos, ott ki is raknak miatta.

De mondjuk tópartra, ingyenes helyekre felveheted. Vagy vegyél normál alsórészt hozzá.

2014. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te sem vagy kíváncsi egy másik nő (vagy pasi) csupasz seggére.
2014. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,csináltam hozzá rendes alsot csak erre voltam kiváncsi h ki milyen véleménnyel van erröl,mert énis ugy gondolom hogy ez kihivo én pl nem szeretem a tul sokat mutatok ruhákat,az ugy már nem is érdekes a másik nem számára,itthon el napozgatok benne,de ennyi.

multkor láttam a Balatonon egy nemis fiatal nöt tangában,hát meg az alakja hozzá...és ilyenek fel merik venni?!

én nekem semmi baj az alakommal,szerencsés vagyok ezen téren,mégsem mernék nyilvános helyen igy mutatkozni

2014. júl. 30. 11:42
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Életem 19 éve alatt egyszer láttam ilyesmit strandon. Én éreztem magam kellemetlenül a nő helyett, mert még a kiscsoportos óvodások is tátott szájjal bámulták.
2014. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Én kicsit más véleménnyel vagyok erről. Azt gondolom, hogy ha valakinek szép a teste, a bőre, a feneke, az nyugodtan felveheti. Az meg hogy mások mit gondolnak? Nézd, ha tetszik, úgyis megnézik, ha nem tetszik, meg nem kötelező odanézni. Ahogy azt előttem már valaki megírta, a strandra szórakozni, kikapcsolódni jár az ember, nehogy már ne érezhesd jól magad, mert fontosabb, hogy mások mit gondolnak.

Sok embernek pl. a kövérek nem tetszenek, meg a karfiolos, rengő combok, akkor ők se menjenek ki strandra, mert lesznek, akik megbámulják? Vagy ugyanilyen alapon vannak pofátlanul jó testű nők, tök mindegy, mit vesznek fel, úgyis megbámulják őket, még a nők is.

Kérdező, ne törődj vele! Mondjuk ha már ennyire bizonytalan vagy, hogy kérdést írsz ki, akkor ne menj abban strandolni, mert bizonyára nem érenéd jól magad benne, de úgy általában írtam véleményt.

2014. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

én sajnos mindig azon aggodom hogy mit gondolnak majd mások,pedig nem kéne hogy érdekeljen,csak a párom véleménye,de hát ilyen a természetem

2014. júl. 30. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!