Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lapnadrág pasinak? Olyan...

Lapnadrág pasinak? Olyan indiai beütésű laza, mint amilyeneket a balcsin lehet venni az árusoknál.

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáz. Ha csak nem vagy bölcsész:D
2014. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak otthonra maximum.
2014. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a nem átlagos öltözködést.
2014. júl. 31. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de a lényeg, hogy neked tetsszen.
2014. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

A valaszokbol kiderul kedves kerdezo mennyire visszamaradott begyoposodott a magyar!

Egy ferfit csak a sablon ruhakban tudjak elkepzelni, polo, gatya cipo es ennyi!

Ha valaki egyiniseget akar maganak ,az ne ebben az orszagban tegye mert itt csak a nok egyeni oltozkodeset toleraljak..

2014. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Ui. Ez is a megitelok primitivsegere vall, hogy amikor a csogatya volt slager a kerdezok koreben akkor rogton jottek a valaszok, hogy homar, radiator, stb.

Mivel szuknek talaltak!

Ezzel mi lehet a gond? Ez viszont tul bo?

K..r.a nehez megfelelni ennek a primitiv tarsadalmi helyzetnek.

Komolyan mondom kar fiunak szuletni mert itt tobb elvarasnak kell megfelelni mint ha papnak menne az ember.

2014. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolsó!egyedul te vagy itt a primitìv ha nem értrd meg azt hogy itt mimdenki a sajat szubjektiv véleményét irja le..nyilvan attol hogy két embernek nem tetszik attol még masnak lehet hogy bejön. Mellesleg az a férfi aki felvesz egy ilyen nadragot,vagy akar egy csönadragot nem hiszem hogy a tarsadalomnak törtêno megfeleles a celja. Engem pl soha nem erdekelt hogy masnak tetszik e vagy sem a lenyeg hogy az illeto jol erezze magàt benne.
2014. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valóban lesz@rom, hogy mi a divat. Nekem tetszik, és már lenne is olyan nadrágom, ha sikerült volna vennem. Felpróbáltam, mert tetszett, és kényelmes is volt. A 22%-osnak is igaza van. Nem nagy a változatosság a férfiak öltözködési lehetősége terén.
2014. aug. 1. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7- es!

Azert vagyok primitiv, mert az itt hozzaszolokbol tudok velemenyt alkotni?

Mert ha nem vetted volna eszre nem sok mas velemeny iro kozul tudnak valogatni, mivel csak a tefajtad van jelen.

2014. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!