Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaboltban lehet...

Melyik ruhaboltban lehet normális elfogadható minőségű férfi pólót kapni 6-7 ezer körül? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Elindultam pólót venni azt hittem hogy azt simán lehet találni ehhez képest nagyon nem mindenhol ezeket az ízléstelen agyonmintázott feliratozott pólókat lehet látni .Nem zárkózóm el teljesen a feliratos pólóktól de ezek nagyon ocsmányok.A másik kategória meg az hogy 15-20ezer egy póló azt meg pofátlanságnak tartom mert azért mégiscsak egy póló..Melyik boltokban lehet normális minőségű jó szabású pólókat kapni közepes árfekvésben? Levi's esetleg vagy valami ötlet..az ilyen kisebb boltokba nem nagyon megyek be nézelődni mert letámadnak az eladók de az ilyen bershka stb-től meg már hányingerem van a szar minőséghez már szar kinézet is társul azért kérdezem.Pécsen lakok amúgy szóval nem egy bevásárló paradicsom de azért mondjátok már Pestre is hajlandó lennék felmenni..

2014. aug. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is pécsi vagyok :) Hasonló problémával álltam szenben pár hete és ismerőseim javasolták a [link] oldalt.

Több márka, hatalmas választék.

Én innen rendeltem 30K-ért ruhkat ( póló, nadrág, stb) és minegyikkel megvagyok elégedve. Nagyon jó minőség és árak :) csak ajánlani tudom :)

2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy külföldi oldal ( Londonból jön a cucc), de nagyon korrekten 4 nap lalatt kihozták ( DHL)
2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

H&M ben találsz normálisat

[link]

2014. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem keresztapum mondta, hogy nagyon meg van elégedve a C&A-s pólókkal mert jó minőségűek és jó az áruk is. Mellesleg lányként vettem már magamnak a C&A-ban férfi pólót, mert otthonra szeretek bő pólókat hordani és alá tudom támasztani az előbb leírtakat. Ráadásul ott vannak normális pólók is, nem csak agyon csicsázott.
2014. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a H&M es a C&A az, ami minoseget tekintve normalisnak mondhato, es szerintem arban sem veszesek.
2014. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!