Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudom leellenőrizni az...

Hol tudom leellenőrizni az airmax cikkszámot?

Figyelt kérdés
18 ért rendeltem airmaxet ismerősön keresztül, megjött, kényelmes, jólnézki meg minden. De van benne cikkszám is. Egyszer olvastam itt gyakorin rola, hogy lehetőség van valahol a nike oldalán leellenőrizni a cikkszámot. Linkelné valaki? mert én nemtaláltam.

2014. aug. 4. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. A dobozon és a cipőn megegyezik a szám? A cipőn megnéztél mindent hogy eredeti-e? Pl gumi talpa van? Mert a hamisnak általában nem. Meg hasonlítsd össze egy eredetiről készült képekkel. 18ért mondjuk nincs eredeti... ha újról van szó. Az a legolcsóbb helyeken is 30ezer fölött van a neten.
2014. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Doboz nélkül van az ilyen "18értcipő" :) De köszi a válaszod, azse baj ha nem eredeti(ugyvettem ,hogy aztmondták nem, csak meglehetősen szép darabot kaptam), de kényelmes is meg minden!
2014. aug. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!