Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színek, fazonok lesznek...

Milyen színek, fazonok lesznek divatosak idén ősszel, télen?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok: ruha, cipő, kabát,csizmafazonok, színek...Meg lesz-e még ez a hülye tunika.Minden hasznos válaszért megy a zöld pacsi!

2014. aug. 4. 19:22
 1/6 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon újat nem fognak tudni mutatni. A tipikus őszi színek mindenképpen hordhatók lesznek idén is; piros, barna, narancs, burgundi, stb. A kötött sálak és pulcsik szintén örök őszi/téli darabok.

Egy barna, vagy fekete bőrdzsekivel biztosan nem nyúlhatsz mellé, a klasszikus lovaglócsizma, és a fűzős bakancsok pedig szintén mindig menők.

2014. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
idén ősszel és télen is szintén divatos lesz a farmer. farmerdzsekit például érdemes beszerezni őszre. aztán lehet viselni a farmert farmerral kombót is,csak ezzel mértékkel!aztán egy bőrdzsekivel se nyúlhatsz félre. ha kiegészítőkre kerül a sor,akkor szerezz be beanie-t (sapka) ,akár többféle színben is. aztán a kötött pulcsik is divatosak lesznek. színek szerint a lila,barna,mustár sárga,bordó. továbbá a blézerek is igen divatosak lesznek,mindenféle mintával,színnel együtt. cipőből a bokacsizmák,ill. a hosszított szárú bakancsok. ebből érdemes sötétkéket,feketét vagy barnát venni,hiszen ezek könnyen párosíthatók. még azt tudom hozzátenni hogy a statement nyakláncok is divatban maradnak. remélem tudtam némi tanácsot adni :)
2014. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem hogy ezeket honnan tudjátok?

Neten szinte csak a divatszinekről találtam leírást..... :(

2014. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszi mindenkinek...ha vki még tud tippet adni, várom!
2014. aug. 5. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

megnéztem az újításokat és a divatszínek idén az őszi-téli kollekcióra:

lila,királykék,alumínium szürke,sárgásvörös,"párás" sárga,bordó,halvány-ködös lila,konyak,világos kobalt és ciprus :) valamint mintaként még divatban lesz a virágminta és akár hisszük akár nem,de divatba jönnek a mesefigurás ruhák,pulcsik,felsők is:)

2014. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még szintén a 2.válaszoló vagyok

a hármasnak írom:

én a divatmagazinokból,divatbemutatókról és bloggerek alapján tájékozódom ezekről. ilyenkor még valóban neten nincs kint semmi infó ezekről,utána kell keresni jó alaposan:)

2014. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!