Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Az ilyen aprócska kis...

Bratilla kérdése:

Lányok! Az ilyen aprócska kis toppokat hogyan és hová használjátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Bulizni jártok hasonlókban?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2014. aug. 4. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a nagyon mely kar/mell ki vágású felsok alá szoktak felvenni
2014. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy osztálytársam vizsgára jött ilyenben meg háremnadrágban... Átment.
2014. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem ezeket önmagában viselésre találták ki, főleg a pántosat. Már láttam ilyesmit magas derekú rövidnadrággal lányon, de nem tudom... Én is inkább valami alá venném fel, ami átlátszóbb vagy nagyon mély a kivágása. Annyira nem tetszenek meg olyan nem tudom...nekem túl sok. Biztosan van akinek jól áll, de az nem én vagyok:) Utcán láttam ilyet egy lányon, de szerintem inkább buliba való mint hétköznap utcára vagy suliba.
2014. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen intézményben engednek így vizsgázni!? Max. ilyen BKF szintet tudok elképzelni, de inkább az alatt...
2014. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyanom van, aminek magasabb a teteje. New Yorkeres, fekete. Eredetileg tengerpartra vettem, a nagy melegbe, de ott végül egész nap csak esett-.- Végülis szerintem konditerembe is fel fogom venni. :D Az utcán is elgondolkoztam, de nem tudom... pedig tudnám viselni. Szerintem akinek jó az alakja hozzá az 1-2 helyre felveheti azért, mármint jó derékhoz, lapos hashoz jól mutat.
2014. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magában, szoknyával, nadrággal, rövidnadrággal, akár magas derekúval is.

Az elsőt el tudom képzelni valami kis könnyű, horgolt mellényke alá vagy karban nagyon kivágott, esetleg áttetsző póló vagy blúz alá.

2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy osztálytársam vizsgára jött ilyenben meg háremnadrágban... Átment."

Ugyan mit számít, hogy miben megy oda, ha tudja akkor nem mindegy? Okos is és csinos is. Nem ez kell minden férfinak?

2014. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!