Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolatáskát keresek, ötlet?

Ágoston Noémi kérdése:

Iskolatáskát keresek, ötlet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömtől hallottam egy állatos boltról, ha tényleg van ilyen, akkor hol? Mert szeretnék új iskolatáskát meg tolltartót, ami vagy cicás, vagy nyuszis, vagy pandás, és 14 évesen nem gáz :D Linkelek képet, hogy milyenre gondolok, találok viszonylag olcsón? (lehetőleg 5-6 ezer körül, ha van)


[link]


[link]

Nyuszisból nem találta, olyat, ami tetszene, de hasonló stílusút keresek. Remélem van esélyem, és nem tartotok gyerekesnek miatta :/ Előre is köszi a válaszokat ^^



2014. aug. 5. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen fura és max rendelni tudsz. Ebayen, amazonon nézném.
2014. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilye tényleg csak rendelni tudsz ,de szerintem hanyagold..
2014. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebay-en láttam ilyeneket. Én nem tartalak gyerekesnek, 20 éves barátnőm pont olyan pandással jár be órákra.
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget ^^
2014. aug. 5. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:

dresslink.com , rosewholesale.com , vessos.com , yesfor.com , sammydress.com , sheinside.com


Ezeken nézz körül, itt tuti van és olcsó is. :)

2014. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1. jól néz ki de a 2. nagyon csúnya.
2014. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt, bár nem ez volt a kérdés :'D
2014. aug. 6. 23:05
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egy kicsit fura de már meg szokott sok lányt ismerek akiknek olyan táskájuk van. a magad erdekeivel foglalkozz hogy mit gondolnak masok nem annyira szamit mert lany vagy es nm problema csak ha fiu lennel lenne szivas.
2014. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahol biztosan lehet kapni, mert láttam a metrón egy lányt ilyennel.
2014. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!