Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér Converse cipőt mivel...

Pénz end sárm kérdése:

Fehér Converse cipőt mivel tisztítsak?

Figyelt kérdés
sziasztok vettem egy feher converse csukat (magasszaru tornacipo) mivel lenne erdemes tisztitani h sokaig patent allapotu legyen, ertem en itt a hofehersegre es a cipo jo allapotanak megorzesere ;)

#tisztítás #tornacipő #Converse #cipőtisztítás #convese #mivel érdemes tisztítani
2014. aug. 6. 16:33
 1/9 anonim válasza:
Én mosógépben szoktam mosni,semmi baja nem lesz:)
2014. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a mosogep nem teszi tonkre a csukat a centrifugalow erovel?vagy kikell tomni a mospgepet vaby valamibe bele kell tenni a csukat?
2014. aug. 6. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak simán belerakom a mosógépbe semmi baja nem lesz tőle.
2014. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en ki nem mosnám egyik cipőmet sem mosógépben


vannak youtube-n jo videok erről, keress rá

2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosozsak vagy egy regi hasznalt parnahuzat kell , utobbinak varrd be a szajat, fuzot vedd ki, rakd be azt is a zsakba, majd kapcsold be kb. 40fokra, cenftrifuga nelkul. A zsak azert kell, hogy ne kopjon le a sarkan az iras. Ne szaritsd napon! En mar a pirosat es a sargat is kimostam igy.. :)
2014. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az ujfajta mosogepek nem fogjak kinyirni a cipomet? ha nagyimnak felviszem nekik meeg van az a regi tarcsasmosogepuk azzal nem biztonsagosabb??
2014. aug. 9. 00:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi csak simán belerakjuk a gepbe és csókolom..ket eves es meg hordható.;) persze a fuzot kivesszük..xd
2014. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mosogepbe. Siman kimossa. Semmi baja nem lesz! Nekem van egy teljesen(!!!) kek cipom es a xipofuzoje is kek. 2-3 eves UNIQUE darab es semmi baja.(cipofuzovel egyutt mosom)
2014. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy mosd ki kézzel
2014. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!