Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek valami...

Mi a véleményetek valami ilyesmi ruha összeállításról randira?

Figyelt kérdés
Holnap este randim lesz a fiú nagyon helyes szóval szeretnék jól kinézni :) sajnos képet nem tudok küldeni, de nagyjából remélem tudtok tanácsot adni :) arra gondoltam, hogy felveszek egy fehér ezüstköves szandit, fekete miniszoknyát egy fehér övvel (nem ünneplős szoknya) hozzá egy fehér fölsőt ami be van tűrve a szoknyàba, amúgy a fölső nem teljes fehér, hanem lila mintàs mayos...és hozzá egy new yorkeres lila blézert, kiegészítve egy fekete gyöngy nyakláncra gondoltam és egy fekete feher színű kézi táskára. Smink: alapozó, bronzosító, halvány lila szemhéjpúder, szempillaspirál, rózsaszín szájfény a hajamat pedig kivasalom és hullám csattal elcsatolom. MI a véleményetek? Esetleg más valami javaslat? Előre köszönöm a válaszokat! :) 17/L

2014. aug. 6. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
attól függ hova mentek. nekem kicsit túl elegánsnak tűnik, de neked kell mérlegelned.
2014. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fekete szoknyához ne fehér fölsőt vegyél, mert szerintem kicsit sulis-ünneplős hatása lesz. De igazából ahogy érzed, sok múlik az anyagon, mintákon is. :)
2014. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most nézegettem a tükörben és fura, de nincs ünnepélyes hatása..:) mert a fehér fölsőben sok a lila és a malyva szín :) és a lila blézer nagyon feldobja..
2014. aug. 6. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is nagyon elegánsnak tűnik, illetve én a smink mennyiségét is soknak találom. 17L
2014. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is kicsit túl elegánsnak érzem, de, ha ilyen a stílusod, akkor oké. Mondjuk a lila szemhéjpúderrel vigyázz, mert keveseknek áll jól..


24N

2014. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igazából elegáns is szeretnék, lenni, étterembe megyünk, és amúgy igen amúgy is nőies ízlésem van...kék szemem van és a lila és a rózsaszín szemhejpuder áll a legjobban :)
2014. aug. 6. 19:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Randira mindig úgy kell menni, ahogy alapból is öltözködsz. Tehát ha alapból is ilyen ruhákban szoktál járni és ennyit sminkelsz mindig akkor ez így jó. Ha nem akkor meg semmiképp. Nem árt figyelembe venni azt is hogy a pasik a természetes csajokat szeretik, nem a színesre kikent bohócokat. 17 évesen én nagyon túlzásnak tartom az alapozó, bronzósítót is már. Természetellenes bőrt eredményeznek.
2014. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen én hétköznap is így szoktam öltözni...nőiesen elegánsan...és jah smink mániám van xd de jó akkor csak bb krémet, szempillaspirált és egy nagyon nagyon szolid rúzst teszek magamra :)
2014. aug. 6. 19:48
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha mindig így öltözködsz, akkor szerintem oké. :) De a haj hullámosan mindig szebb szerintem. :) Bár ahogy szerinted jobban áll.

Sok sikert! ;)

17L

2014. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan nagyon szép leszel és étterembe pont jó is. :) Én is általában így öltözködöm és imádom mellette a szoknyákat.

Én még annyit javasolnék, hogy halvány rózsaszínnel vagy halvány lilával fesd ki a körmöd.:)

2014. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!