Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek a stílusomh...

Hogyan öltözködjek a stílusomhoz megfelelően?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves fiú vagyok, úgy érzem, hogy a koromhoz képest érett. 14 éves koromban találtam rá a rock zenére. Az adta meg a kezdő lökést aztán jöttek a következő zenei stílusok, heavy metal, death metal, black metal, folk metal, hard rock, satöbbi. Egy szóval mindent hallgattam a rockon és a metálon belül, ami tetszett. Ekkor kezdtem el magamtól gitározni, volt egy bandám is, amivel felléptünk itt-ott. Már 14 éves korom óta elkezdtem vásárolni a bandás pólókat, tudni kell ekkor utáltam a rappet. Most 17 vagyok, és azt vettem észre, hogy 2014 óta csak rappet hallgatok, főként magyart. Killakikitt, NKS, Steve Antal, és a többi értelmes előadó.. Emiatt már nem is hordom a "rocker cuccaim"(amik ugye a bandás pólók, meg fekete cuccok). Saját magam érzem szarul, hogy rajtam egy AC/DC-s póló, közben meg rap szól a fülhallgatómban. Már gondolkodtam azon is, hogy veszek pólókat az általam kedvelt előadóktól és azokat fogom hordani. De persze nem tudom kitaszítani az életemből a rock és a metál zenét sem. És nem tudom, de úgy érzem magam mintha választanom kéne a rock és a rap között, mert nekem a zene mindig is meghatározó szerepet töltött be az öltözködésembe. (Komolyan amikor rocker cuccokba jártam, csak fekete farmer + bandás pólót hordtam, szóval semmi feltünő nem volt benne, hajam rövid)

Ugyanúgy tudok tombolni egy Amon Amarth számra, mint egy zsír Killa számra :D Nem tudom miért van ez így.


2014. aug. 8. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem azért 17 évesen már nem ártana kissé komolyabban öltözködni, nem bandás cuccokba. Az elég komolytalan és gyerekes. Bármilyen zenét is hallgatsz, attól még legyen egy saját stílusod. Olyan ruhákból ami jól áll neked.

Amúgy meg az hogy többféle stílusú zenét is szeretsz teljesen normális dolog. A legtöbb ember így van ezzel.

2014. aug. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem áll jól semmilyen öltözet. Kedvenc színem a fekete és a fehér. Fehér pólókat hordok mostanában többnyire, meg rövid nadrágot mert nyár van. Viszont ha hidegebb van akkor állandóan farmer (van egy teljesen fekete, és egy "halvány" fekete mondhatni szürkés-nagyon kényelmes számomra, ez a két kedvencem). Bandás pólókat meg azért szeretem mert szerintem ez brutálisan jól néz ki:

[link]

vagy pl ez:

[link]


Ezekhez ha hideg van akkor egy egyszerű fekete dzsekit veszek fel.

Szerintem "intelligensebb" öltözet ez, mint egy swagyolo fiatalember (remélem senkinek nem kell bemutatni).

2014. aug. 8. 02:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jó jövedelemmel rendelkezel ennyi idős korodra, úgy öltözöl, ahogy akarsz.

Cimboráid is lesznek bőven. Tudod, akik hajlandók mindig veled szórakozni, amíg te fizetsz!

2014. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Őszintén, ez most hogy jött ide? :D Egyébként nincsen sok cimborám, csak egy pár.
2014. aug. 8. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért lenne komolytalan dolog a bandás ruha, az ember csak megmutatja, hogy melyik együttest szereti, sok felnőtten láttok, a mostani főnököm is szokott hordani, hozzá még tetkói is vannak, mégsem nézik komolytalannak.

Az exem is hasonló volt, rocker, de gyakran hallgatott rapet(a világból is kitudott kergetni vele), még is rocker ruhákat hordott, nem volt vele gondja, azokban a cuccokban érezte jól magát.

Te is nézd meg, hogy melyik ruhákban érzed jól magadat, azt meg csak te tudod, hogy éppen milyen szám szól a fülesben, úgyhogy ez ne izgasson, de szerintem öltözködéseben ne csináld azt, hogy mindig másik stílust képviselsz, az már olyan lenne, mintha csak a zene miatt öltöznél úgy és nem azért mert abban érzed jól magadat.

20L

2014. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem komolytalan ez az öltözködés. Köszönöm a válaszod.
2014. aug. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!