Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nadrág kilyukad a lábam közt,...

Nadrág kilyukad a lábam közt, az összes. Miért?

Figyelt kérdés

Összeérnek a combjaim, ami volt nadrágom eddig az összes (kb 2 hónap alatt) kilyukadt a lábam között. Nehezen tudok nadrágot venni, ha találok egyet az is kilyukad. Elég idegesítő. (Vászonnadrágot hordok, a farmert nem veszem fel)

Mit lehetne tenni ez ellen?



2014. aug. 8. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Velem is mindig ez volt, általában vettem a 2-3 ezres gatyákat, amik nagyon vékony anyagból készültek A vászonnadrággal nem tudom, mit tehetsz, nekem csak a rendes anyagú farmerek jöttek be idáig.
2014. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz vele csinálni, foltozd be esetleg..nekem is ez volt, aztán lefogytam, most már nem ér össze a combom és így nem kopik ki. de, ha nem vagy túlsúlyos, csak genetikailag összeér, akkor nem sokat tudsz tenni.
2014. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

180 cm és 115 kg vagyok 17.5/F

A combjaim nagyon összeérnek, kb le kéne adnom 40 kg-ot, hogy ne érjenek össze, viszont a 180 cm-hez egy 80 kg egészséges lenne, vagy 90kg, mert erős a testalkatom, széles a vállam.

2014. aug. 8. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts életmódot és sportolj. Nem csak a nadrágok miatt, hanem egészségügyileg és esztétikailag is jól járnál :)
2014. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is összeér (nem vagyok túlsúlyos, ilyen alkatom van), de amióta jó minőségű nadrágokat veszek, nem történt ilyen. 1 év után sem. Korábban a gagyi nadrágok nekem is szétmentek pár hónap alatt. Próbálj jobb minőséget.
2014. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt sok, ami ott szakadt ki. Valóban azért mert ahogy mozogsz, sétálsz összeér a lábad és súrlódik és elvékonyodik az anyag majd kiszakad. Ezt tényleg csak befoltozni lehet. Már régóta nem szakadt ki nadrágom, pedig a legtöbb a tescoból van, F&F. Szóval, nem tudom, azért az F&F nem egy nagy márka. Mondjuk én is fogytam az utóbbi időben, de még mindig összeérnek a combjaim, jó nem annyira, de összeérnek, úgyhogy nem tudom miért nem mennek tönkre a nadrágjaim.
2014. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt a helyzet, kövér voltam, összeértek a combjaim, kilyukadtak. Most lefogytak, nem érnek össze, de sokat biciklizek, amiatt lyukadnak ki, ahogy a nyereg dörzsöli, hihetetlen...

Azt javaslom, hogy vegyél méterárú boltba sima ragasztóbevonatos bélést, és ragaszd bele ott, ahol kilyukad. 1-2 mosás után elkezdi engedni, szóval gyakran kell majd belevasalnod, de jobb, mint állandóan új nadrágot venni.

Vagy a legevidensebb, válts életmódot.

2014. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezt sosem értettem, mindenkinek kidörzsölődik, csak nekem nem? Pedig összeérnek nekem is a combjaim és nem nagyon vagyok vékony...

A kérdésre válaszolva: ne haragudj, de fogalmam sincs mit lehet tenni. :/

2014. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!