Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány cm a legmagasabb tűsarkút...

Petracz kérdése:

Hány cm a legmagasabb tűsarkútok? Tudtok benne kényelmesen járni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tűsarkúból 5,5cm, de a legmagasabb sarkú cipőm 7cm-es. Persze ez azért van, mert jómagam 178cm vagyok, így ennél sokkal magasabbat nem hordhatok.
2014. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tűsarkú cipőket nem kényelmesnek tervezték. :)

Bizonyos idő után minden nőnek fáj benne a lába - rutin és gyakorlat kérdése, hogy milyen magas saroknál mennyi az az idő.

Az én párom legmagasabb tűsarkúja 13cm magas, és csak alkalmakra veszi fel, tehát gondolom nem túl kényelmes hosszú távon. Amit napi szinten hord, annak 8cm magas a sarka.

2014. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 cm, de abban sem lehet járni szóval sose volt rajtam... amint ráállok el is dőlök. Marha kényelmetlen. Meg szerintem a tűsarok nem is szép, szóval nem próbálkozok vele többé.
2014. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora nyomorék vagy te 3-as!
2014. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!