Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet nagy méretű...

Miért nem lehet nagy méretű (XXXL és <) ruhákat kapni itthon, még webshopok-ban sem?

Figyelt kérdés
Azért ez ránk nagyméretű emberekve nézve kissé, hogy is mondjam... Akkor vetődött fel bennem a kérdés újra (bár szinte minden alkalommal amikor ruhabevásárló körútra megyek), amikor nekiálltam és a pólómánián egy frankó kis egyedi mintás pólót akartam készíteni. Minden pólójukból az XXL-es volt a max választható méret. Nem érné meg nekik bővíteni a mérettáblát és így nem esnének el olyan emberek rendelésitől sem mint én. Nem igazán értem és kicsit bosszant is...

2014. aug. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem érné meg bővíteni a palettát, hiszen Magyarországon az emberek nagyrésze túlsúlyos, sőt, egy részük kifejezetten kövér, de nem ennyire.


Tipp: Nincs a kövér-boltokban sem ilyen áru? (pl. a Westendben van olyan)Szerintem ott van nagyobb a két xl-esnél:)

2014. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Nincs annyi ilyen mértékben túlsúlyos ember, hogy megérje nekik, gondolom.

De tényleg van olyan bolt, ahol kifejezetten kövéreknek vannak ruhák, próbálkozz ott.

2014. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megérné. Ilyen mértékű túlsúllyal rendelkező emberek többségére nem jellemző, hogy szeretnek öltözködni, vásárolni, egyedi pólókat nyomtatni.(Persze van sok kivétel, miattuk van a sok kifejezetten molett üzlet, viszonylag divatosabb darabokkal).
2014. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már elnézést kedves előttem válaszolók, de úgy látom egy dologban nagy az egyet értés köztetek, de tévesen.

Nem kövér vagyok csak magas és testes. Arra ezek alapján rá se kérdezek ti milyen méretű ruhát hordotok, mert még nem nagyon találkoztatok ezzel a problémával, de nem is érdekes. Amúgy riszpekt! :)

2014. aug. 14. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 34-es ruhákat hordok. A testes mit jelent? nekem pl ő az: [link]
2014. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!