Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szeretik a lányok...

Miért nem szeretik a lányok az egyberészes/egyrészes fürdőruhát?

Figyelt kérdés

Volt már néhány hasonló, kapcsolódó kérdés, és azt szűrtem le, hogy a fiatalok szerint öreges, vagy csak az hordja, aki takargatni akar valamit (vagy kislány ugye).


Jó, persze, néhány dologban kényelmetlenebb, mint egy bikini (például a vécézés), dehát mikor volt gond egy szépnek látszani akaró lánynak a kényelmetlenség? Akkor magassarkút se vennének :)


Amúgy az ilyen nagyon divatos össze-vissza vágott darabok nekem nem tetszenek, pont az a vonzó benne ahogy rásimul a testre, az olyanoknál meg sérül ez a dolog.


2010. jan. 13. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Bár az igaz, hogy nyáron napozásnál előnyösebb a bikini, szóval csak emiatt hordok azt, de alapból az egyrészest jobban szeretem, mert nem csúszkál el semerre :D és jobb benne úszni.
2010. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
napozni sem praktikus benne, én a kétrészest nőiesebbnek tartom.
2010. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert az egyberészes nem nőies? :D De tényleg, fürdőruha, feszülős anyagból, tökmindegy hány részes, az nőies.
2010. jan. 13. 14:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretem, mert lenyomja a mellem ami egy idő után már kányelmetlen. Kismellűeknek lehet, hogy jó. A másik meg, hogy ha kijövök a vízből, akkor a mellkasomra ráfeszül a vizes fürdőruci, hát nem túl kellemes érzés és nem is higiénikus szerintem.
2010. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

nem lehet benne napozni(vagyis nem ajánlatos), ha nincs mit takargatnom minek tegyem, meg szerinte öreges is. ja meg csúnya. és télleg ne nőies. azok amik nem teljes egyberészesek, hanem mondjuk elöl van egy vékony csík, az máson még jó, de én azt se tudnám felvenni.

és a magassarkúról annyit, hogy én imádom a magassarkúkat, nemrég vettem egy újat, 14 centis sarka van, és szombaton fel vettem buliba, kicsit tartottam tőle, de tök kényelmes volt:D mert nem gagyikat veszek, hanem máskásakat.:)

2010. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
xD Hát eléggé gáz lenne úgy lesülni.. Én leginkább ezért hordok 2részest..
2010. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

szerintem egy kétrészes sokkal szexibb;)

18/F

2010. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem az egyrészes nagyon bezárt, mert nagyon rád tapad mindenhol, és nincs "szabadságérzeted". :D
2010. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, hogy nemhogy nem tartja a mellem, még le is nyomja...
2010. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. tök kényelmetlen

2. lenyomja a melled

3. a 2részes sokkal jobb:)

15/L

2010. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!