Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 11. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ilyenem van, de ha rám hallgatsz, NEM veszel ilyet! 7000 Ft, két hét után elvált a sarkánál a felső és az alsó rész (nem hordtam esőben!!!). Olyan gagyi módon van összerakva, hogy az alsó része műanyag, ez körbe van véve ilyen... hogy mondjam... textilréteggel, erre van ráragasztva kívülről a parafa réteg, alulról a gumi, illetve fölülről a felső része.

A gyári ragasztás "megeszi" ezt a textilréteget, azért válik el. A Párom csinálta meg epoxi ragasztóval, ez legalább tart. A talpán a gumi iszonyat vékony és nagyon gyorsan kopik, a talpa belső fele ugyan "párnázott", de seperc alatt összenyomódik a puha réteg és onnantól kemény lesz.

NEM AJÁNLOM! Csini meg minden, de konkrétan sz@r.

2014. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most néztem meg ennek örömére, hogy néz ki a sarka, és most már a másik oldalon is elválik:

[link]

2014. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amúgy összességében meddig tartott ki?
2014. aug. 11. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, ha illik a stílusodhoz. Egyszerű és kényelmes.
2014. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a minőség nem a legjobb, de aki minőségi, jó terméket akar az nem is a Deichmann félékben vásárol. Ezek a cuccok egy nyarat kibírnak és ennyi.
2014. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. de ízlések és pofonok.
2014. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még megvan, mert nincs pénzem másikat venni, de folyamatosan ragasztgatjukn. >.< Ha lenne pénzem másikra, apró fecnikre vágnám szét. Júniusban vettem, két héttel később már ragasztottuk.

Nem túlzottan ismerem a Deichmann-t, ez volt az első, hogy ott vásároltam, de 7 rongyért, azért többet vártam. A kínais 3000 ezres pár éve három nyarat kibírt, de ezt tutira kivágom, ahogy vége a nyárnak.

2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pardon, 6000-ért.
2014. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó szandál

vannak ilyenek sarok nélköl is-azoktól hányni tudnék, mert olyan mintha az ember mezétláb járna de ez egész szép darab :D

2014. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!