Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti mit vesztek fel, ha...

Csajok ti mit vesztek fel, ha igazán csábítóak akartok lenni? ;) írjatok

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2014. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy "agyilag" én nem vagyok nő, de nincsenek ilyen igényeim, hogy "csábító" legyek. azt veszem fel, ami tetszik.
2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisugárzás kérdése. Ízlésesen kell öltözködni.
2014. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak itthon a Férjemnek akarok csábító lenni, így a nagyvilágnak semmi köze hozzá, hogy ilyen szituációkban mi van rajtam.

Utcára soha nem öltözök így, nem vagyok kíváncsi a bamba, kocsányokon lógó szemekre, így is kapom az alakom miatt (mindenféle nagyképűség nélkül mondom ezt, edzek, erősítek, hogy így nézzek ki) a megjegyzéseket. Pedig soha nincs kinn semmim a ruháimból és rövid darabokat (miniszoknya, p.csasort, hastop) sem veszek fel soha.

2014. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már egyszer válaszoltam... Azért nagy F, mert Anyukámat is nagy A-val és a Húgomat is nagy H-val szoktam írni a blogokon, Facebook-on, fórumokon. Ha másnak írom, hogy "Beszéld meg Anyukáddal", akkor azt is nagy A-val írom. Ez miért fáj neked?

Nyáron szoknyát, rövidgatyát veszek fel, mivel nem írtam, hogy nem szoktam olyat viselni. Csak nem éppenhogy szeméremdomb alá érőt, hanem rövidnadrágból legalább combközépig érőt, szoknyából kicsivel térd fölé vagy térdig érőt.

Mivel már nem egyszer kaptam megjegyzéseket (főleg a lábaimra), így nem hiszem, hogy beképzelt lennék. Látom, hogy néznek a pasik azokra a lányokra, akiknek kinn van szinte mindenük, hát köszönöm, én abból nem kérek...

2014. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!