Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet úgy ruhafestéket...

Hogyan lehet úgy ruhafestéket rögzíteni, hogy a ruha színe ne fakuljon és ne fogja meg a ruha többi részét?

Figyelt kérdés
Pólót batikoltam, viszont nem sikerül úgy fixálnom, hogy ne halványuljon el a színe és a fehér részeket ne fogja meg. A mosógépben ecetes mosás sem jó.

2014. aug. 12. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy festett szöveges pólóm, mikor megkaptuk azt mondták vasaljuk át jó alaposan és akkor megmarad. Kipróbáltuk, de annyit volt használva, hogy egy idő után kikopott, de nem mosódott el, nem fogta össze a pólót.
2014. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy festés után ecetben kell beáztatni, nem kell már gépben mosni csak egy lavorban ecetes vízben beáztatni és az lefixálja.
2014. aug. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bodnar edit válasza:
Ja azt bocsi elfelejtettem odaírni, hogy forró vízben kell beáztatni ecettel és abban hagyni kihűlni.
2014. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!