Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek ezek az összeállítások?

Milyenek ezek az összeállítások?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma kezdtem el, de szeretném megtudni, hogy milyennek találjátok ezeket az összeállításokat, érdemes-e folytatnom:)

Link itt: [link]

de kommentbe is leírom majd

köszi:) 15/l



2014. aug. 12. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jók! Nagyon tettszenek, szerintem folytasd! De ne mások miatt, magadnak csináld.. Nem számít más véleménye ha neked tetszik!!!:))

15/l

2014. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. aug. 12. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki, de mondjuk semmi extra, ilyeneket én is össze tudnék rakni. De, ha jól esik, csináld:D
2014. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már annyi ilyen kritikát írtam lányoknak hát írok neked is.


Untitled #15 : Random cuccok. Van benne valami kis összepasszolás, de a sapi színe nem nagyon megy a nadrághoz, mert más az árnyalat Ha csak az a pulcsi van, akkor az a baglyos nyaklánc ami feltűnik nem nagyon megy a magas nyakú pulcsihoz, illetve az a kékes-lilás karóra nem illik az összképbe.


Street chic: az első ilyen "összeállításod" ahogy látom, és ez meg is látszik. A türkizt a király kékkel ha egy kicsit is ízléses akarsz maradni felejtsd el.


A fazonok nem rosszak, a színekkel van a baj, de kitartás, csináld, és azzal tapasztalatot szerzel, legyél otthon a divatban olvasgass után, figyeld, hogy a híresebb emberek hogyan öltöznek, olyanok akiket stylistok öltöztetnek, abból rengeteget tanulhatsz. Ahogy előttem szóltak, ne másokért csináld hanem magadért. Ha élvezed, szereted tarts ki és folytasd.


És ez építő kritika akart lenni. :)

2014. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!