Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olcsón jó cuccokat...

Hol tudnék olcsón jó cuccokat venni?

Figyelt kérdés
Használt, márkás cuccok érdekelnének (DC vans etnies stb.) Akinek van ilyen az írjon címet PLs.
2008. aug. 6. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs rá pénzed, akkor ne akarj már márkás cuccokban járni. A látszat az semmi. A barátaid meg sztem akkor is elfogadnak, ha nem devergo pulcsi van gucci farmerrel.
2008. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
*van rajtad
2008. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek az Angol használt ruha boltok. ott olcsón tudsz venni jó cuccokat (árulnak új ruhákat is elsősorban a próbamintákat ami azt jelenti hogy az első sort viszik a boltokba ami olcsóbb, mert előfordulhat rajta 1-2 hiba)
2008. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is a turikat ajánlom.Ha türelmes vagy,kifoghatsz jó cuccokat,bár nem értem miért ragaszkodsz a márkáshoz.A nem márkás is éppolyan jól állhat mint a márkás.Sőt azzal legalább nem találkozol minden utcasarkon:D Van egy nagyon jó turi újpeste az árpád uton a buszvégállomás és az árpád üzletház között,aztán van több jó pár nagyon jo, (de kicsit drágább) a 4-es 6-villamos vonalán a ferenc körút és a nyugati között.Keress angol zászlós üzleteket.
2008. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nyár végén már nagyon olcsón kaphatsz márkás cuccokat is olcsón mivel kiárusítás van
2008. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jo turik, ott biztosan talalsz.
2008. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is turiban...de annyit hozzátennék, ha jó fajta turi, akko 2 perc alatt teli van a kezem márkás cuccokkal, és általában semmi hibájuk nincs, csak kinőtték/kihízták stb.

Egyébként én onnan szoktam öltözködni, és mikor megkérdezik, h ezt hol vettem, el sem akarják hinni, h onnan van...

Am hol laksz?

Mert lehet, h jobban tudnánk boltokat ajánlani.

2008. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!