Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az arafat kendő-sál, az most...

Az arafat kendő-sál, az most férfi, női vagy unisex?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 08:24
 1/10 anonim válasza:
43%
inkább férfi, de a magyar lányok nem tudják :D
2010. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan a kendő ered (arab),ott csak férfiak használják.így:

[link]


De ma már unisex lett. Ugyanúgy használják nők is, férfiak is.

2010. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. jan. 14. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
az első válaszadó rátapintott:D én meg mindenkitől megkapom hogy ez női sál...
2010. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"....tudom miről beszélsz...." :D
2010. jan. 17. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:

ahogyan az arabok használják, úgy férfi, igen.

de ahogyan itt magyarországon a pasik, és ahogyan kinéznek összhatásra, az eléggé hogyismondjam...női beütést kelt az egész pasi, de nemcsak a kendő miatt, hanem emiatt az egész stílus miatt.

2010. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jól áll a pasiknak most nehogy má ne vehesse fel pasi is!most jó itt nem a ciklámenre gondolok de van olyan pasi aki neon szinekben öltözködik annak pl jól áll de egy alap stílusú pasi azt ne vegy fel :d
2010. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
felveheti, de ez csak egy idétlen divatirányzat, amit a TV-s sztájlisztok találtak ki, és igazából baromi idétlen, csak mivel a tinik körében "kötelező", így általában a tinik egyfolytában azt hangoztatják h tökjó, tökjó, és amikor lecseng ez is, akkor meg majd égőnek fogják találni. ilyenek a tinik:D
2010. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előre bocsánatot kérek DE akinek nem inge ne vegye nmagára!!! Ti azt se tudjátokhogymi a téma tárgya! Úgy beszéltek az Arafat kendő-ről mint valami divat cikk-ről! De tudjátok egyeltalán hogy mit jelent???Szreintem nem... Leírnám de hosszú lenne, így inkább belinkelem. [link]

a 2. bekezdés alényeg (de akit érdekel ugyis elolvassa....

2010. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Haver!Ez komoly...ez tényleg igaz!.....sajnos.....Eddig divatból hordtam, de mostmár ezért fogom....nem voltam/vagyok/leszek rasszista, de azért ami sok, az sok....az ilyneket óriásplakáton kéne hirdetni!Kösz.
2010. márc. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!