Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet vásárolni egész jó...

Hol lehet vásárolni egész jó minőségű (Nike, Jordan, Adidas) REPLIKA cipőket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 00:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Rendelj egyet. Ajánlom a csorovagyok_demenozniakarok.hu oldalt.
2014. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Asia Center, kínai piac.
2014. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Húha nagyon vicces volt valaki. Feltettem egy rendes kérdést rendesen nem bunkózva. De persze,hogy jönnek az igazi HUNGARIKUM kommentek (igazi bunkó idióta emberek akik csak azért vannak itt hogy játszák az agyukat.) Általában az ilyenek életunt faszok akik igazi nullák az életben és ez jelent nekik örömöt hogy "nagyon" beszóljanak az életben.
2014. aug. 17. 11:17
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel vígasztalod magd? Neked nincs pénzed még egy cipőre sem... ami önmagában nem baj, de akkor minek akarsz villogni a replika szarjaidban? Te vagy az, aki egy nulla vagy az életben, komplexusos kis proli, aki többnek akarja mutatni magát, tőled nem fogadok el kritikát.
2014. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Kedves kérdező! Az első válaszolónak igaza volt. Szerintem nagyobb "HUNGARIKUM" az, hogy replikával menőzik mindenki. Egyébként a sz...ros Air Max fél évvel ezelőtt volt menő, most már inkább nevetséges. Nagyon gáz, hogy az országban mindenki egymást utánozza, majmolja és az egyedi stílus már elveszett.

Egyébként itt néz körül : www.aliexpress.hu

De nem hiszem hogy nem tudtál volna rákeresni a Googleben.

2014. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Sehol. Ha nincs pénz eredetire, akkor nem kell menőzni sz*r hamisítványokkal. :)
2014. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem aliexpress-ről van Air Max. 9000 ft volt, és jó minőségű, szép, kényelmes, semmi baj nincs vele. És ha bárki kérdezi is megmondom hogy nem eredeti, szóval nem menőzök vele. Egyszerűen csak tetszik, és hülye lennék kiadni egy cipőért 55ezret... mert amilyet vettem az eredetibe annyi lenne.
2014. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Jessszusom. Én meg speciel 9 ezret lennék hülye kiadni egy hamisítványért. De megértem az ilyen álláspontokat is, de ez akkor is durva.
2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
89%
Vatera, olx és egyéb oldalakon tuti hogy találsz mert tele van replikákkal az egész (ezt általában onnan tudod hogy olcsóbb)
2014. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Azért lehet meg kell fizetni a márkát s minőséget, de senki se magyarázza meg egy 9k-s hamisítvány a boltival vetekszik. Egyébként a véleményem erről a cipőről, hogy mindenkin a konzerv mellett ez van.
2015. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!