Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki őszre venni egy gumicsizm...

Ciki őszre venni egy gumicsizmát? Lent részletes

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy bokacsizmát venni, és azért gumicsizmát, mert az tuti nem ázna be. Mennyire lenne gáz 15 évesen? Van valakinek még ilyen, láttok-e embereken, stb.


ilyesmit szeretnék, csak feketében: [link]



2014. aug. 17. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, mert tény, hogy nem ázik be, de...

Ha hűvösebb van, fázni fog benne a lábad, mivel béleletlen (vagy dupla zoknival veszed fel :D).

A gumi nem lélegzik, így belebüdösödik az ember lába.

És mivel nem lélegzik fázik benne a lábad, de mégis izzad :/

Jobban jársz, ha olyat veszel, ami lélegzik (bőr) vagy van benne egy vékony bélés (műbőr), és bekened vagy viaszos cipőápolóval vagy impregnálóval, azoktól ezek sem áznak be. Kivéve, ha direkt ugrálsz a pocsolyákban :D

2014. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igazad van, a hidegre nem gondoltam:D

egyébként te hány éves vagy?

2014. aug. 17. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen ez csak váltócipővel működne. Egész napos vagy akár félnapos viseletre felejtős.
2014. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok és 24 éves :)
2014. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én lovagláshoz használtam gumicsizmát, úgyhogy tapasztalatból beszéltem :D
2014. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!