Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát hordtok a...

Milyen táskát hordtok a suliba lányok?

Figyelt kérdés
(gimnazista vagyok) Nem ilyen tipikus iskolatáskára gondolok hanem amit akár hétköznap az utcán is hordhatnék . és honnan tudom azt olcson beszerezni? Ha tudtok akkor linkeljetek, az is jo ha neten lehet megrendelni.

2014. aug. 18. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ázsia center:D
2014. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van aminek van egy hosszú és egy rövid füle is, szóval lehet vállon és kézben is vinni. Praktikus,csajos, és még elég nagy is (mondjuk nálunk csak 7-8 füzetet kell vinni) Kinaiban vettem.
2014. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy vegyél te is ilyet, csak a kérdés első felére válaszolok. Nekem egy kék, Veneziás Robin Ruth válltáskám van.
2014. aug. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Én középsuliba hátitáskát hordtam. Ja, én voltam az egyetlen lány (5-en voltunk összesen), aki hátitáskát hordott, nem pedig divatos kis táskát... :D kellett könyveket/füzeteket mindig vinni, és úgy voltam vele, hogy ez erre való, a másik táskáimat nem teszem ezzel tönkre.
2014. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én barna adidas hátitáskát hordok, sintén abból az okból, mint az előttem szóló.
2014. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyanom van,mint amilyet a második válaszoló említett.
2014. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 18. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva herótot kapok az ilyen női táskáktól már, amik iskolatáskaként vannak befogva.. több osztálytársam is ilyen táskákkal jár, és egész kiábrándító, amikor a 2 hónapos szétfeslett KICSI táskájukat szeretnék teletömni matek meg kémiacuccal... pls, God, why? Ennyire ne akarjunk már menők lenni. Vagy vegyen normális női táskát, ami bírja is és nem lóg ki belőle a fél sulis felszerelése (és nem libafosszínű) , vagy hordjon sulitáskát....
2014. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!