Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre és az utána következő...

Esküvőre és az utána következő vacsorára milyen ruhát vegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom,hogy mit vegyek fel,mostanság semmiben nem érzem jól magam,minden ruhát kényelmetlennek érzek,feszélyez.

Ugyanakkor szeretem,ha kitűnök a tömegből,de semmiképpen sem azzal,ha túl öltözöm a menyasszonyt,vagy ha ízléstelen vagyok.Szeretem az elegáns,kifinomult,stílusos ruhákat, de most még is el vagyok bizonytalanodva,mert falura megyünk esküvőre,és legutóbb ott én voltam a dáma,mert a többség ott olyan ruhában volt,amit én egy sima névnapra sem vennék fel. Természetesen nem nézem le őket,de nem szeretném,ha így tűnnék ki a tömegből.

Tudtok ötleteket adni?

köszi.


2014. aug. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy könnyű maxiruhát húznék a helyedben. Kényelmes, elegáns, de nem túl formális.


Egyébként meg érdekes... én falusi vagyok és már voltam a fővárosban is esküvőn. Nekem pont az a benyomásom, hogy a városiak öltözik alul a vidékieket - de másoktól is hallottam már, hogy ezt a véleményt osztják.

2014. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi egyes,igazából valami ilyesmikre gondoltam:


[link]


[link]


[link]


Csak félek ezek túl ünnepiek egy olyan lakodalomba,ahol tipikusan magyar mulatós zenék fognak menni zenekarral.

2014. aug. 20. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyest, hármast kilőheted mert túl sok.

Viszont a kettest se venném fel, csak inkább ilyen városnézésre.

2014. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!