Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel egy céges...

Mit vennétek fel egy céges "sátras" buliba ősszel?

Figyelt kérdés
Ilyen rendezvényeken azért valamennyire elegánsan szoktak nálunk megjelenni (tehát a farmer+pulcsi nem OK), de mivel egy nagy rendezvénysátorban lesz, aminek az egyik oldala nyitott, nem lesz valami meleg. Tavaly eléggé fáztam, pedig voltak ilyen melegítő állványok vagy mik. Mondjuk akkor 2 héttel később volt (szept. végén), de túl sokat nem hiszem, hogy számít, főleg egy ilyen hűvös nyár után. Szóval: csinosan szeretnék megjelenni, de megfázni sem akarok. (Note: nem vagyok kosztümös típus)

2014. aug. 18. 21:26
 1/8 anonim válasza:
100%
Milyen cégnél dolgozol? Munkához mennyire kell kiöltözni? Szerintem nagyrészt ezektől is függ, valamint attól, hogy milyen program lesz.
2014. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen kardigános, nadrágos megoldás jó lenne:

[link]

2014. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyvállalatnál dolgozom, kb. 1500 fő dolgozik a cégnél, de persze nem mind egy helyen és nem is lesz ott fele se.:) Szoktak lenni sztárvendégek is, mivel elvileg 1 bulink van minden évben így az év vége felé. Szóval mondhatni fontos esemény, mindenki igyekszik azért alkalmi öltözékben menni- túl a hétköznapokon elvárt öltönyös/kosztümös feelingen.:)

2 éve még béreltünk egy (zárt) helyet, ott a nők többnyire kisestélyiben mentek, de itt az hideg lenne. Szóval valahogy azt a vonalat kéne "téliesíteni".:)

2014. aug. 19. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen helyen lesz a sátor? Szóval úgy értem, hogy nem mindegy, hogy fűben vagy leaszfaltozott helyen, meg annyira még most sem világos, hogy mit fogtok csinálni ott. Köze lesz a céghez azon kívül, hogy neked meg a kollégáidnak van szervezve (lesznek ott más, olyan emberek is akik nem a ti cégeteknél dolgoznak?), vagy ez amolyan "ünnepeljük meg hogy ennél a cégnél dolgozunk" buli?:D


DE! Itt van néhány ihletadó kép:

magassarkúsak:

[link] (vastagabb felső, hogy ne fázz, de a magassarkú, és egy megfelelő ékszer miatt elegánsabb. esetleg vigyél későbbre egy blézert, ami kicsit elegánsabb)

[link] (szintén az arany ékszer teszi kicsit elegánssá. ha ezt választod, figyelj arra, hogy legyen rajtad még valami arany, de csak egészen kevés, mondjuk a cipő/táska/kabát/öv csatja vagy cipzárja)

[link] (esetleg választhatsz telitalpút, az azért mégis kényelmesebb szabadtérre)

nem magassarkús:

[link] (ezt inkább a fodros ing teszi elegánssá, ha teheted válassz hosszú ujjút, és blézert)

[link] (ebben nagyon tetszik a kis fekete gallér)

Hát kb. ezek az ötleteim, de mint mondtam nem egészen világos, hogy milyen helyre is mennél.:)

2014. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aszfaltozott helyen lesz a sátor, de mivel ez egy nagyobb, zárt területen van, a környéke füves (is), tehát ha elmegyünk pl. mosdóba, akkor már fűre is kell lépni. (Ezért tavaly telitalpú bokacsizmában voltam, hogy ne süllyedjek el.:))

A vezérigazgató beszédével szokott kezdődni, szóval valamennyire ünnepélyes, aztán van vacsi, fellépők, a végén pedig tánc. Csak a cég dolgozói lesznek ott.

Nagyon rendes tőled, hogy kerestél ihletadó képeet!:) De írtam, hogy a farmeros-pulcsis megoldásnál elegánsabban gondolkozom, különben alul leszek öltözve a többiekhez képest. (Általában valami csinosabb midi/miniruhában+szép harisnyában szoktak menni oda, de én annál fázósabb vagyok sajna.)

2014. aug. 21. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:

:)) nagyon szívesen a képeket:D

Hát akkor sajnos nincs ötletem hogy miben mehetnél, mert a harisnyában szerintem megfáznál....:( Sajnálom...

2014. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz, hogy csinos maxiszoknya+bokacsizma+bőrdzseki.:) Így a szoknya alatt lehet vastagabb harisnya is. Már csak a felsőt kell kitalálnom, hogy vacsinál és táncnál mégse dzsekiben nyomuljak.
2014. aug. 25. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
ebbe megyek holnap: [link]
2014. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!