Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha metal zenét hallgatok...

Baj ha metal zenét hallgatok (gothic, black metal), de egyáltalán nem öltözök metalheadként?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve hallgatok ilyen zenét..

Mert megismerkedtem egy fiúval(haverok vagyunk) , ő ismertette meg velem ezt a műfajt. Az egyik haverjával is jóban lettem , ő metalhead(látszik is rajta) .

De félre ne értsétek nem miattuk hallgatom ezt, csak általuk ismertem meg (ők a metálnak más alműfajait hallgatják , szóval nem utánzom őket)

Viszont egyáltalán nem öltözök rockeresen/metalheadesen, szerintetek ez baj? Ez pózerségnek mondható , hogy nem látszik rajtam a zenei stílusom?



2014. aug. 19. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pózerségnek azt hívják, aki már már eltúlzottan követ egy olyan stílust öltözködésileg, aminek a lényegéről fogalma sincs.

Én már 13-14 éves korom óta metált hallgatok (gothic/sympho/folk/pagan/viking), de sportosan és csajosan öltözök. Tetszenek a gothic ruhák, van pár fűzőm, de szerintem nem hétköznapokra való.

Az egyetlen, ami utal a stílusomra az a szobában dekorációs elemként szolgáló Eluveitie sál :)


20l

2014. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*pózernek
2014. aug. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ennyire mit gondolnak mások? Legyél önmagad és döntsd el TE. Am. szerintem egyáltalán nem gáz...
2014. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, rajtam sem látszik. Ha meg valaki szerint ettől leszel pózer, akkor azt le kell sajnálni. Tegyél mások véleményére, így nem kell aggódnod ilyen hülyeségek miatt :D
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is rockot és metált hallgatok, de cseppet sem látszik meg, mindenki kikerekedett szemekkel bámul, mikor közlöm milyen zenéket szeretek:)

Fölöslegesnek tartom, hogy zenei ízlés alapján bekategorizáljam magam.

15/L

2014. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!