Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek most 2014-ben a...

Szerintetek most 2014-ben a vans cipő vagy a converse cipő a menőbb?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
VANS!!!!
2014. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sárancs ***** válasza:
Vans:)
2014. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vans Authentic/Era meg az alacsonyszárú Converse.
2014. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet... az alacsonyszárú Converse félcipő ugyanolyan menőnek számít, mint egy Vans... Attól függ, ki mire esküszik... Én pl Converse párti vagyok és több emberen is látok Converset.
2014. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
11%
most az air max a menő mondjuk lányoknál csak akkor ha nagyon vékony. A menő cipők meg NEM ezek a menő cipők azok a márkásak Louis Vuitton, Lacoste, Hugo boss, Prada, Emporio Armani Gucci, Versace bár itt az a kérdés csak hogy megengedheted-e magadnak ezeket. Ezek már a luxus márkák mondjuk nike air max még pont nem. Nekem mindeggyik megvan amiket felsoroltam kivéve a Pradas :P de nagyon kényelmes cipők bár ami legjobban bejött az eddig a Hugo Boss és az Armani
2014. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Old School Vans-ot látok sok emberen.

Bár én is Converse párti vagyok.

2014. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!