Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a divat? (Többi lent! )

Mi ez a divat? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Tegnap voltam az egyik plázában és láttam egy 16 körüli fiút aki a következőképp volt felöltözködve:

Felül volt rajta egy sima póló, alul pedig egy rövidnadrág (térd fölé érő), egy Vans félcipő és ami a legdurvább, egy focista zokni (sportszár, vagy minek nevezik), ami fel volt húzva a térdéig......Hát én csak néztem, hogy hogy lehet így felöltözni.... Egy utcai farmer rövidgatyához és szintén utcai Vans nyári cipőhöz hogy lehet felvenni és térdig felhúzni egy focis sportzoknit???? Mi ez a divat most már komolyan....... És még sok ilyet tudnék mesélni......



2014. aug. 19. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz.


[link]

2014. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na most ezzel a képpel amit küldtél 3 probléma van.

1.:Ő sportosan van felöltözködve, a fiú akit én láttam, mondtam hogy utcai stílusban volt (farmer,utcai félcipő,póló)

2.:a képen látható szerkó kb őszre vagy télre jó, nem nyárra.

3.: az nem is sima zokni ami ezen a csávón van hanem valami jégeralsó vagy mi a halál...

2014. aug. 19. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég hülyén nézhetett ki, de neki biztos tetszik, ez van:D nők is tudnak azért rém idétlenül felöltözni:D
2014. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy pont fociedzésről jött, és elfelejtett váltózoknit vinni :D
2014. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Akkor inkább vette volna fel zokni nélkül vagy ne húzta volna a térdéig a zokniját, nem? :D
2014. aug. 19. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?

[link]


Régen is divat volt a deszkásoknál, van aki most is hordja.

2014. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van 2 ilyen ismerősöm, aki így öltözködik. Úgy röhögtem mikor megláttam őket. :D Valami nagy Justin Bieber majmolók..
2014. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Hát nem éppen... :D mert amit te küldtél az deszkás stílus ő viszont ahogy már mondottam egy ilyesmi nadrág volt rajta:

[link]

Ezen kívül egy pullandbear-es stílusú V-nyakú póló

És egy ilyen sportszár, ami nem egy olyan utcai stílusú hosszú zokni, amit te küldtél utolsó előtti, hanem rendes focizáshoz használt sportzokni ami a térdéig volt felhúzva. Ilyen volt:

[link]

Na úgyhogy ezt rakjátok össze........... :D

2014. aug. 20. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:

vesztett egy fogadást, haverjai meg megs.z.o.p.atták:D

vagy a gyereknek semmi érzéke az öltözködéshez:D

2014. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A fogadás nem is olyan rossz ötlet.. :D lehet amiatt volt... :D

Azt nem hinném, hogy semmi divatérzéke mert magát a ruhák egyenként teljesen divatosak voltak, meg a haja is "páwás" volt, úgyhogy lehet hogy részeg volt vagy éppen edzésre ment vagy jött (de akkor sem kellett volna felvennie és térdig felhúznia, vagy fogadást vesztett... :D

2014. aug. 21. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!