Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtam egy gyönyörűséges...

Találtam egy gyönyörűséges kardigánt. Nektek hogy tetszik? Hol lehet ilyet venni? (Képpel)

Figyelt kérdés

Van egy kötött kardigán.


( ő: [link] )


Nagyon tetszik, de sajnos a szüleim nem engedik, hogy megrendeljem, mert:

- nem biztos, hogy jó lesz a méret

- drága a szállítás stb.

Láttatok már ilyet, vagy ehhez hasonlót?

Tetszik nektek?

Ha boltot tudnátok mondani, nagyon megköszönném.

győri vagyok, de ha valaki pl. budapesten látott ilyet, akkor ne tartsa magában! :)

Nagyon fontos, előre is köszönöm a segítséget!



2014. aug. 20. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, én Győr környéki vagyok, de sajnos nem tudok konkrét helyet. Szerintem nézz körül az Árkádban és a többi bevásárlóközpontokban, hátha találsz ilyet valahol :)
2014. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Akkor valamelyik délutánomat mindenképp rászánom. Talán felmegyek az Arrabónába is.

Szerinted kínaiba érdemes körül nézni?


(Én is csak "félig" vagyok Győri, most jelenleg szigetközben élek)

2014. aug. 20. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki:)A Deák téren a Bershkában láttam hasonlót, esetleg nézz körül a Győri Bershkában, hátha.
2014. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
c&a ban láttam hasonlót tavaly, de tavaly sok helyen láttam hasonlót... szerintem mindenképp érdemes körülnézni kínaiban is. amúgy lemerném fogadni h a lány a képen is ázsiai
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, ha találtál boltot akkor légy szíves írd meg, hogy hol. :)
2014. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget , ment a zöld kezecske :D


Holnap, holnapután, illetve jövőhét elején megyek vásárolni, ha találok ilyet / ehhez hasonlót akkor mindenképpen megírom.

(esetleg küldök képet is ha valakit érdekel)

2014. aug. 20. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Tavaly láttam ilyesmiket a H&M-ben, bershkában, c&a-ban, szerintem idén is simán lesz. :) Esetleg még a new yorkerben is megnézheted.
2014. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly télen vettem egy nagyon hasonlót a Bershkában, imádom, jó meleg és gyönyörű, viszont elég drága, 16.000 ft volt. Jobb is, hogy nem rendelted ezt meg, mert a legtöbb ilyen kínais rendelős honlap átverés, csak egy silány másolatát kapod a képen látott jó minőségű árunak. Szerintem most nyáron nem nagyon van készleten, talán várd meg az őszt, akkor sokkal nagyobb lesz a választék. Minden esetre ha találsz, mutasd majd meg. :)
2014. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ősz végén/télen mindenhol lesz ilyen kb. Elég egysíkú az üzletek kínálata és most divat lesz elvileg az ilyesmi. :D

Még nem nagyon láttam téli kollekciót kirakva felénk, de nem vagyok rendszeres boltjáró, szóval lehet azóta kint vannak már, akkor nagyobb esélyed lesz találni hasonlót. :) Berschka, Zara, H&M fele érdemes nézelődni.

2014. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm a tippeket, tanácsokat! :)


Pár iskolacuccra (+ nadrágokra, felsőre) lenne szükségem még, úgyhogy gondoltam egyúttal megnézem ezt is!

2014. aug. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!