Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viktoriánus ruhák?

Viktoriánus ruhák?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon vonzódom a viktoriánus és az ezekhez hasonló ruhákhoz stb.Az lenne a kérdésem szerintetek mikor lehetne ilyen stílusú ruhákat hordanom úgy hogy még ne tűnjek "kicsinek" ehhez?És megjegyzem a szüleim nem hívek a stílushoz nagyon és nem is díjazzák.

2014. aug. 21. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha képet raknál, hogy milyenre gondolsz, könnyebb lenne válaszolni. :)
2014. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon képet nem tudok felrakni mert soha nem jelenik meg.És viktoriánus goth féleséget akartam írni és csipkés kesztyű fűzős ruhák magas szárú fűzős csizmákra gondoltam és később egyberuhákra.Bocsi hogyha nem túl érthető.
2014. aug. 21. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2014. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lolita stílus lényege a kislányos,porcelánbaba-szerű megjelenés,tehát ehhez a tinédzser éveid a legideálisabbak,ne is vesztegesd az időt és vágj bele!

Én már 14 évesen is nagyon nőies alkattal és nagy mellekkel rendelkeztem,hiába próbáltam ki ezt a stílust,egyszerűen kinőttem mielőtt elkezdhettem volna.

Viszont most a hosszúszoknyás-fűzős komolyabb felnőtt verzióval is teljesen elégedett vagyok. (=

[link]

2014. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!