Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek turiból és kínaikb...

Szerintetek turiból és kínaikból is fel lehet öltözni úgy, mintha plázákban, H&M-ben, New Yorkerben, stb vásárolnék?

Figyelt kérdés
Eddig legtöbbször plázákban vásároltam, de minden tök sokba kerül, és egy csomóan mondják, hogy turiból is fel lehet öltözni ugyanúgy...ez tényleg így van?

2014. aug. 21. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogsz egy-két jó darabot ,akkor igen! :)
2014. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kínaiból nem nagyon; rossz anyagúak a ruhák, túl csicsásak, büdösödnek és szétfoszlanak. De turkálóban tényleg találni ízléses darabokat, amik még jó állapotban is vannak.
2014. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
nyugii, a new yorker és a h&m ugyanúgy kínai csak drágáb és kicsit szebb... Amúgy persze, hogy fel le lehet jól öltözni+ amit akarsz, át alakíthatsz a saját stílusodra. Èn is ezt teszem, és a környezetem nagyon bírja a dolgaimat :D Nekik is szoktam csinálni mindenféle cuccot. (táska, nyakláncok, pólók szülinapra, ilyesmi)
2014. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak turkáló, de lehet a kínaiaknál is kifogsz egy-két jobb minőségű darabot.
2014. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

*drágább

*fel lehet öltözni

bocsi, teló

2014. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Turikból még jobban is.
2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző valaszolokkal, a turkálóban szuper ruhákat lehet találni! Viszont a kínaiban tenyleg nem annyira jók..
2014. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.Én vegyesen szoktam,vagy pláza,vagy turi.Turiból darabos.Mindenki dícséri,hogy jó ruhákat hordok.Ráadásul plázában ugyanaz van.Csak a turi olcsóbb.
2014. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!