Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresek már régóta Budapesten...

Keresek már régóta Budapesten egy adidasos táskát. Fekete szinbe, és fehér irással?

Figyelt kérdés

max 20.000-t szánok rá,de sehol sem találtam még,ami elnyerné a tetszésemet..szakiskolába megyek,és arra használnám,láttam hogy vannak ilyen nagyobb táskák is,az praktikusabb lenne?

vagy nézzek NIKE táskát?abból is láttam ami árban is jó,meg kinézetre is..de 15.000 ft-ért ugye nem hamisitás?! aztmondták hogy az adidas jobb a NIKE-nál,de ha nem találok akkor olyat fogok venni.



2014. aug. 22. 17:40
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem kell 20.000Ft, én interneten rendeltem fekete adidas feher írással, ennek kocka alakja van de ennek megvan a nagyobb változata is. A nike is teljesen jó és már 15.000Ft-ért tuti eredeti ha megbízható oldalról rendelsz.Nekem van egy nikem is.Ha nem kell sok könyvet vinned akkor nem muszáj olyan nagy táska. Amúgy azt vedd meg amelyik neked tetszik nem kell más véleményével foglalkozni,te fogod hordani nem ők.
2014. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!