Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi a jobb/szebb,...

Szerintetek mi a jobb/szebb, ha egy tinilány nőiesen öltözködik, vagy ha egyszerű farmert, pólót, tornacipőt használ?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem valahogy a kettő között a legjobb :D hogy nőiesen de nem r*bancosan és a farmer, póló, tonacipő kombinációt is megtartani a lányos szintem nem átmenni a fiús öltözködésbe :DD
2014. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit jobbnak lát, ami hozzá közelebb áll.
2014. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy tinilány még messze van a nőtől, szerintem vicces, ha nőiesen próbál kinézni. De azért vannak más alternatívák a tornacipőn és a farmeron kívül.
2014. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Az első kizárt
2014. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Farmer+tornacipö+poló. Vagy amelyikben kényelmesen érzi magát :) de nekem az utóbbi. Mindenképp.
2014. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Tinik még azért ne öltözködjenek úgy,mint egy felnőtt nő.De qrvásan se,tűsarok,miniszoknya stb.Teljesen rendben van a farmer,póló összeállítás.
2014. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy neki a legkényelmesebb és legjobb.
2014. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a lányok lányos ruhákban kéne hogy járjanak, hiszen az áll nekik legjobban. De persze mindenki maga dönti el hogy akar öltözni...
2014. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!