Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire baj, ha a mellbimbó...

Mennyire baj, ha a mellbimbó látszik a pólóban? (olyan a melltartó, nem szivacsos)

Figyelt kérdés
Ui.: nem szexxel kapcsolatos helyeken,hanem pl. munkahely,bank,vásárlás.
2014. aug. 26. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használj bimbó védőt.
2014. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen biztosan nem fogják jó szemmel nézni. Keress olyan melltartót, aminek olyan az anyaga, hogy eltakarja. Vagy ahogy az első hozzászóló írta, lehet kapni olyat, amit direkt erre találtak ki.
2014. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
szerintem egyáltalán nem gáz, viszont a munkahely és a bank már más tészta. főleg a munkahely
2014. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ez van, nagy mellem van, nagy mellbimbóim, tapadós ruháim. A melltartóm pedig ugye nem szivacsos értelemszerűen.


Én nevetni szoktam rajta, utcán nézik, és mosolyognak, esküszöm, hogy örülnek:)) A munkahelyen addig nem megyek ki az irodából, amíg helyzet van, de amúgy ott nem egymás mellét bámuljuk. Bank, vásárlás meg nem cink megint.


26l

2014. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél olyan anyagú melltartót, amin nem látszik át. Én spec nem szívesen szemezek senkinek a bimbijével a metrón.
2014. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen szemezek a metron bimbikkel, ha nem állnak összevissza :D

Amúgy a munkahely, hivatalos(abb) intézményekben tényleg kicsit gáz lehet.

2014. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért mindig csak nők kapcsán említik ezt? Van hogy pasiknak is átüt, nekem borsózik tőle a hátam, de nekik mégis elnézik.
2014. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ebben igazad van kedves kérdező,de náluk ez természetesebb!!Vagy nem tudom!! Én sem értem igazából
2014. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pinkpancser ***** válasza:
Van olyan hely ahol nem szerencsés. De a nézőknek tuti tetszeni fog :)
2014. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Válaszolok, de nekem is lenne egy kérdésem. Tehát a válaszom: én azt gondolom, hogy nem nagyon foglalkoznak vele az emberek, legalábbis én nem... Bár, lehet ezt csak remélem, ugyanis pont tegnap történ velem, hogy a blúzomon az anyag szála olyannyira meghúzódott, hogy pont úgy látszik az egyik mellemnél, mintha a mellbimbóm rajzolódna át a ruhán... Tegnap végig így voltam a munkahelyemen, Szerintetek gáz? Átöltözni egész nap nem tudtam... ( ja, és minden esetben csak szivacsos melltartót hordok) Ezért nagyon bízom benne, hogy más nem törődik vele.
2014. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!