Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova tudnám bevinni / eladni...

Hova tudnám bevinni / eladni a régi, használt, megunt ruháimat?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen akarok vele pénz keresni, csak egyszerűen nem tudok velük mit kezdeni. Környezetembe nem igazán tudom lepasszolni. (Győr - Sopron környéke)
2010. jan. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Vöröskeresztnek adtam, de elvárták, hogy még én is szállítsam oda. Elég nagy batyuról volt szó. Eladni bajos, legfeljebb a szebb darabokat aukciós oldalakon meghirdetheted.
2010. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van egy hajléktalanokat és szegényeket segítő hely győr mellett. mi oda vittük anno. de sajnos nem emlékszem hol, ott valahol az 1es út mellett van úgy 5 percre győrtől.
2010. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több darabos csomagban tedd fel a teszveszre.

Csináld 5-10 darabos csomagokat pl. pólók, nacik, vagy úgy csomag, hogy egymással kombinálható, azonos méretű darabok egy csomagban.... így pénzt is kapnál értük, a belefeccölt energia minimális lenne.


Ha 1 Ft- os aukción indítod, akkor tuti elmennek, talán nem lesz magas az áruk, de talán akkor tényleg olyanokhoz jutnak, akiknek szükségük van rá.


Illetve van itt ez az oldal: rászorulók jelentkezhetnek.... [link]

2010. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!