Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek őszre?

Milyen cipőt vegyek őszre?

Figyelt kérdés

Nem jók már a tavalyi cipőim, ezért szeretnék majd őszre újat/újakat.

Kényelmes legyen (szóval ne magassarkú), olyat szeretnék, ami sportos, de akár valami nőiesebb ruhához is viselhető (nem feltétlen szoknya, akár csak blúz).

Vagy esetleg ajánlhatnátok kétféle cipőt is, egy csajosabbat, meg egy lazább sportosabbat is.

Sok dorkóm van, de szeretnék valami kis újítást azért. Fontos lenne, hogy valamennyire vízálló legyen (ezért sem jók a vászoncipőim).

Viszont azt nem tudom, mi lesz idén a trendi, abban is segíthetne valaki. :P

Előre is köszönöm a segítséget, linket is szívesen fogadok! :)



2014. aug. 30. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami kicsit lányosabb, csinosabbat szeretnél, akkor a bokacsizmát tudom ajánlani őszre. :)

Ilyesmit (ezek csak példák, a fazon miatt mutatom):

[link]

a lovagló csizmák is divatosnak számítanak:

[link]

De egy egyszerű bakancs is jó:

[link]

2014. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oxford fazonú cipő
2014. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nike/Adidas cipő, Martens vagy túrabakancs.
2014. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bakancsot vegyél.
2014. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a bakancsot javaslom. Vannak nagyon szép, nőies bakancsok, amiket nagyon sok mindennel lehet kombinálni.
2014. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél valami szimpla, vékonyabb bakancsot, amit fel tudsz venni lazább és picit elegánsabb összeállításokhoz is. Viszont arra figyelj, hogy ezeknek a talpa elég béna, többnyire tök sima, ami ősszel időnként ciki... nekem van egy ilyen Lacoste bakancsom, ami tök csini, de amikor lehullottak tavaly a levelek, a sima talpával nagyon csúszkáltam az avaros járdákon :S
2014. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, én is egyre inkább hajlok a bakancs felé. :P

Csak arra lettem volna kíváncsi, tudtok/e esetleg valami fazont, amire én még nem gondoltam.

2014. szept. 10. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!